Walentynkowe zawody strzeleckie dla Tosi

start 15.02.2020 10:00
koniec 15.02.2020 13:00

Lokalizacja: Oława

Oławscy strzelcy zapraszają zakochanych i nie tylko, na zawody strzeleckie z pistoletu sportowego na strzelnicę przy ul.Rybackiej dnia 15 lutego od godz. 10:00 do 13:00. Kobieta i mężczyzna będzie oddawał po pięć strzałów do tarczy, a suma tych strzałów da wynik końcowy. Dla najlepszej pary ciekawa nagroda niespodzianka, a dla dwóch kolejnych par nagrody rzeczowe ufundowane przez księgarnię Pinokio. Ponadto Hotel Oławian ufundował  voucher na "Walentynkową Kolację" , który będzie rozlosowany spośród zapisanych par.  
- Zapewniamy dla każdego darmową kiełbaskę z ogniska - mówi Witold Niemirowski. - Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł od pary i w całości będzie przeznaczony dla Tosi na jej leczenie. Zapewniamy fajną zabawę z pistoletem pod okiem instruktorów.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.