Edyta Kubik nową posłanką...

  • 15.10.2019, 07:28
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Edyta Kubik nową posłanką...

...na dwa dni

Mieszkanka naszego powiatu, w ostatnim czasie bardzo aktywna członkini komitetu "Stop budowie zakładów elektrolitu w Godzikowicach", przyjmie dziś ślubowanie poselskie. W 2015 roku startowała do Sejmu z list Kukiz'15. Z okręgu wrocławskiego mandat zdobył jedynie Kornel Morawiecki, ale Kubik zajęła drugie miejsce. Po śmierci marszałka seniora, to ona zostanie parlamentarzystką. Funkcję będzie sprawować zaledwie przez dwa dni, ponieważ już jutro Sejm kadencji 2015-2019 zakończy swoje obrady. W ostatnich latach drogi Edyty Kubik i ruchu Kukiz'15 się rozeszły. Wspierała Wolnych i Solidarnych Kornela Morawieckiego, a niedawno była przymierzana do startu w wyborach parlamentarnych ze Skutecznych Piotra Liroya Marca. Ostatecznie na Dolnym Śląsku nie zarejestrowano list tego ugrupowania.  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dlotiv1
dlotiv1 25.10.2019, 11:24
Czemu uczepiliście się kobiety, wszak nie ona wymyśliła takie przepisy. Miała tylko szczęście. ot co.
15.10.2019, 23:11
A chociaż była na pogrzebie ŚP. Kornela?
1234
1234 15.10.2019, 18:08
hehe odezwały się urzędniki same na tym forum. Wiadomo skoro Pani Edyta jest im nie przychylna za inwestycje Chińczyków i wytyka im błędy to podnoszą głoś. który rady/ wójt/ poseł/ burmistrz itp robił by tyle rabanu i walczył o ludzi w ich słusznej sprawie, który?
anonim
anonim 15.10.2019, 16:53
leszczyńska uspokój się przegrałaś więc siedź teraz cicho i podziwiaj panią Kubik, która uzyska funkcję, o której ty możesz tylko pomarzyć.
Kebsik+
Kebsik+ 15.10.2019, 23:56
Ja obstawiam że to ,,zamaszysta" wypisuje te bzdury , etatową specjalistka od przegrywania każdych wyborów , niech sobie pisze - tyle może , a nie czekaj , jeszcze podwójnego kebsika może obskoczyc , na banery znowu wrzuci zdjęcia sprzed 30 kg ...
anonim
anonim 15.10.2019, 16:50
widzisz Edytka to zazdrośnice dwie piszą nie marwt się, ania i magda nigdy nie wychylą głowy ponad zwykłe radne choćby zaplakatowały całą Oławę. Ale teraz muszą swoje żale wylać bo obie są sfrustrowane i przegrane i są świadome że nic więcej już nie zrobią.
15.10.2019, 19:40
Z tego co słyszałem to Magda i Ania mają ją raczej w miejscu gdzie słońce nie dochodzi.
Jan
Jan 15.10.2019, 15:15
Pani SPOŁECZNICA odda pieniądze na cele społeczne? Hipokrytka i tyle. Ciekawe czy już planuje postawić swój pomnik w Godzikowicach... ba a może w Warszawie? Nie warto takimi osobami zaprzątać sobie głowy.
15.10.2019, 17:14
2 dni posiedzenia, wybrany nowy sejm, a w Polsacie zapowiedziała, że jeszcze biuro poselskie otworzy
Acze
Acze 15.10.2019, 14:20
50 tys w 2 dni to nawet BANKSTER nie zarobi.(pensja,dieta,na biuro,odprawa)
Piotr P.
Piotr P. 15.10.2019, 13:52
Gratulacje Edytko!!!
Ela
Ela 15.10.2019, 12:13
Wszystko się zgadza. Mandat po zmarłym S.P. Kornelu Morawieckim. Odprawa na koniec kadencji 24 tys. PLN
Irek
Irek 15.10.2019, 11:21
No i mamy posła z Godzikowic.. hahahha
Roman
Roman 15.10.2019, 10:10
Możecie mówić co chcecie, ale w dalszym ciągu jest to osoba stojąca co najmniej o dwie ligi wyżej (pod każdym względem) niż kandydaci na posłów z Oławy i okolic startujący w ostatnich wyborach. Mimo, że będzie to niezwykle krótka kadencja, życzę powodzenia i gratuluję.
15.10.2019, 10:41
chyba ligi podwórkowe :D
Andrzej
Andrzej 15.10.2019, 09:48
Śmiech na sali.
15.10.2019, 08:07
Osoba która nic nie znaczy ale głowę wysoko nosi.
ann
ann 15.10.2019, 08:04
Mogłaby chociaż podziękować tym dzięki którym w ogóle miała możliwość startu i zajęła drugie miejsce, ale po tym jak się wobec nich zachowała raczej wątpię, żeby stać ją było na taką elementarną przyzwoitość.
15.10.2019, 07:56
Wycieczka do Warszawy na koszt podatników i w tej kategorii należy to rozpatrywać.
Swoją drogą to jest bez sensu, ze na 2 dni kogokolwiek na to miejsce powołują. Pewnie za Szyszkę też kogoś powołają, bo przecież płaci podatnik.
Q
Q 15.10.2019, 07:42
Osoba znana z tego ze jest znana.....

Pozostałe