To jest "miodzio projekt"

  • 08.05.2015, 12:17
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
To jest "miodzio projekt"
Dzisiaj o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy Oława wójt Jan Kownacki i Aleksander Skorupa, prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska we Wrocławiu, uroczyście podpisali umowę na dofinansowanie budowy kanalizacji w pięciu miejscowościach

Gmina Oława

Umowa na dofinansowanie podpisana

Inwestycja obejmuje Lizawice, Jankowice, Sobocisko, Zabardowice i Miłonów. Przyznane pieniądze, to także refundacja kosztów zakończonej już budowy oczyszczalni ścieków w Stanowicach oraz 50 km sieci kanalizacyjnej w Stanowicach i Marcinkowicach.

Gratulując wójtowi i pracownikom prezes Skorupa powiedział, że pracownicy gminy spisali się na szóstkę przygotowując miodzio projekt. Przygotowany przez gminę Oława był jednym z największych wśród 51, które obecnie obsługuje WFOŚ.

Na uroczystość wójt zaprosił też posła Romana Kaczora, który lobbował gminny projekt w Warszawie i pomógł w przyznaniu dofinansowania.

Więcej w papierowym wydaniu "Gazety Powiatowej Wiadomości Oławskie"  

(WK)

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe