Fińskie tkaniny i warsztaty kulinarne

  • 09.10.2019, 12:13
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Fińskie tkaniny i warsztaty kulinarne

Bystrzyca. Zaproszenie. Wystawę prac z ekologicznych tkanin o wyjątkowych splotach i kolorach można będzie obejrzeć w bystrzyckiej świetlicy. Uroczyste otwarcie w najbliższy piątek 11 października, o godz. 17.00

Wystawa powstała w wyniku partnerstwa z artystami niemieckimi i fińskimi. Podczas pokazu zaprezentują się rękodzielnicy z naszego regionu. Organizatorami wystawy są Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie oraz Gminna Biblioteka Publiczna. Uroczyste otwarcie i spotkanie z artystami poprzedzą warsztaty rodzinne kulinarno-zielarskie pod hasłem „Bliżej natury”, które odbędą się w czwartek 10 października w godz. 16-18 (świetlica wiejska w Bystrzycy). Doświadczona zielarka zdradzi tajemnice działania ziół i pokaże, jak pyszne dania można z nich stworzyć.  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe