Dziękowali dyrektor Pawińskiej za lata wspaniałej pracy

  • 07.10.2019, 11:06
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Dziękowali dyrektor Pawińskiej za lata wspaniałej pracy

OŁAWA Powiat Podczas wrześniowej sesji Rady Powiatu oficjalnie podziękowano i gratulowano za pracę Halinie Pawińskiej, odchodzącej ze stanowiska dyrektor Powiatowego Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie

- Składamy na pani ręce serdeczne podziękowania i gratulacje - mówił starosta Zdzisław Brezdeń. Z wielkim uznaniem odnosimy się do wykonywanych przez panią z pełnym zaangażowaniem obowiązków i jesteśmy wdzięczni za realizację wielu projektów i przedsięwzięć, służących naszej lokalnej społeczności... Życząc dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, włodarze samorządu powiatowego wręczyli byłej już dyrektor kwiaty i upominek, a radni nagrodzili to oklaskami. - Wszystkim wam ogromnie dziękuję za serce, które mi okazaliście - mówiła Halina Pawińska. - Na tym trudnym polu, jakim jest poradnia psychologiczna. To jest praca z ludźmi, z nauczycielami, rodzicami. Dziękuję za mnóstwo rozmów, czasami trudnych, ale zawsze twórczych i kreatywnych. Nowym dyrektorem POPPiDM w Oławie została Danuta Troska. (GK)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
I.S
I.S 08.10.2019, 16:53
Pani Halinka to cudowny człowiek i widac że kocha to co robi . Kiedyś też korzystalo moje dziecko z jej pomocy .Oby więcej takich pedagogów .
borys
borys 07.10.2019, 21:28
Po co o tym piszecie.Kogo to moze obchodzic.Ja mam to gdzies

Pozostałe