Zasłaniają przejście i powodują zagrożenie

  • 30.09.2019, 10:51
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zasłaniają przejście i powodują zagrożenie

Zgłoszenie do rubryki MINUS. Kampania trwa, plakaty wyborcze z każdej strony. Adam zwraca uwagę na te wiszące w Jelczu-Laskowicach i utrudniające widoczność. - Plakaty wyborcze zasłaniają przejście dla pieszych - pisze do redakcji. - Za kościołem jest skatepark i ostatnio dzieciak wjechał mi prosto pod koła, na szczęście jechałem wolno i nic się nie stało. Te bariery mają chronić pieszych, a w tej chwili powodują mega zagrożenie, nie widać dzieci. Podobnie jest przy Szkole Podstawowej nr 2 przy przejściu - plakaty. Sprawę zgłosiłem w zeszłym tygodniu do powiatowego zarządcy dróg, ale nic się nie zmieniło. Proszę o reakcję i nagłośnienie sprawy zanim stanie się tragedia...

Coś w naszym powiecie Cię irytuje denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 08.10.2019, 12:18
na każdym slupie nazwisko glupie!!!
taa
taa 02.10.2019, 13:10
I tak wygra Lewica i tak
02.10.2019, 13:21
chyba w plebiscycie na najgłupszy postulat
01.10.2019, 09:21
"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych."
Jak widać niektórzy zamiast potraktować Folwark zwierzęcy jako przestrogę potraktowali go jako inspirację.
Lewactwo nabyte z mlekiem Matki
Lewactwo nabyte z mlekiem Matki 01.10.2019, 08:12
Państwo w państwie! Spróbuj obywatelu powiesić w takich miejscach reklamę swojej firmy to szybko Cię znajdą z wypisanym mandatem
Mario max
Mario max 01.10.2019, 05:18
Stary wróbel :

,,Niestety zrobi. Ten „powieszony” albo jego komitet zaraz zgłosi to na policję a nic nie w innemu Panu Adamowi policja zrobi niezle „kuku”."


Policja lub straż gminna jest obowiązana usuwać na koszt komitetów wyborczych plakaty i hasła wyborcze, których sposób umieszczenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo bezpieczeństwu mienia bądź bezpieczeństwu w ruchu drogowym powołując się na Kodeks wyborczy.

..... , ale jak widać mamy kolejny przyklad zaniechania .
Gość 77
Gość 77 30.09.2019, 23:40
Kandydaci mają błogosławieństwo prezesa na łamanie prawa w tak ważnym momencie dla Polaków. To tylko mały grzeszek, występek. Oni też mogli, to czemu my nie możemy.
Mario max
Mario max 30.09.2019, 16:02
Adam
Zdejmij te plakaciki i zawieź na Policję.
..... powiedz , że nie widzisz pasa drogowego.
Nikt Ci nic nie zrobi za to.
Stary wróbel
Stary wróbel 30.09.2019, 20:58
Niestety zrobi. Ten "powieszony" albo jego komitet zaraz zgłosi to na policję a nic nie w innemu Panu Adamowi policja zrobi niezle "kuku".
Wyborca
Wyborca 30.09.2019, 14:48
Dlatego sugerowałbym nie głosować na osoby, które marnują pieniądze publiczne (tak, kampania za pieniądze publiczne) wywieszając plakaty gdzie popadnie.
Observer
Observer 01.10.2019, 15:07
Kampanie wyborcze finansowane są z własnych środków finansowych kandydata. Polecam doczytać i się douczyć ;)
Ann
Ann 01.10.2019, 07:15
Jak najbardziej popieram.
Jacek
Jacek 30.09.2019, 14:17
O jakiej zgodzie mówimy? Wolna Amerykanka i tyle w temacie! Wszystko i wszyscy idą na żywioł! Niekiedy jest to żenujące :-( Dzieje się tak nie tylko w Oławie, tylko w całej Polsce!
Kierowca
Kierowca 30.09.2019, 12:17
Skrzyżowanie drogi wojewódzkiej 396 na Janików i na Jelcz Laskowice. Stoi tam wielki baner na przyczepie Pana Brezdenia i zasłania widoczność kierowcom jadącym od strony Janikowa. Bezpieczeństwo na drogach, nie ma co.
Xxx
Xxx 30.09.2019, 11:16
Tak samo jest na Sienkiewicza i 11 listopada.
30.09.2019, 11:07
W Oławie na skrzyżowaniu Paderewskiego z Wiejską też wiszą na barierkach i zasłaniają widok, stanowią znaczne utrudnienie dla kierowców. Gdzie są służby miejskie i kto wyraża zgodę na takie wywieszenie plakatów?

Pozostałe