To już oławska plaga

  • 28.09.2019, 13:57
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
To już oławska plaga

Na początku września publikowaliśmy zdjęcia kontenera z ulicy Zacisznej. Odzież była porozrzucana dookoła. Czytelniczka skarżyła się, że rzeczy mokną od kilku miesięcy, a telefon do firmy, która jest właścicielem pojemnika na odzież, nie przyniósł efektu. Tymczasem każdego tygodnia inni czytelnicy zwracają uwagę na problem innych kontenerów, wokół których jest pełno ciuchów... To kolejne zgłoszenie. Agnieszka zrobiła zdjęcia kilku pojemników. - Przedstawiam wielki minus naszego miasta - pisze do redakcji. - To już zaczyna być oławska plaga. Zdjęcia wykonane w trzech miejscach w promieniu 1 kilometra! Zbiorniki znajdują się przy ul.Sikorskiego oraz ul. 3 Maja - w dwóch miejscach.

Podobna sytuacja jest na Sportowej w pobliżu stadionu. Czy wreszcie ktoś zrobi z tym porządek? Poniżej zdjęcie z ulicy Zacisznej przesłane przez inną mieszkankę. Coś w naszym powiecie Cię irytuje denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jurek
jurek 30.09.2019, 06:28
typowe dla tamtych stron
Stary wróbel
Stary wróbel 29.09.2019, 20:56
A wiecie kto to robi? Cyganie albo im podobni. Osobiście kilka razy widziałem jak głównie w nocy stary facet wkłada dzieciaka 6 może 7 lat do środka pojemnika przez otwór wrzutowy a ten mały że środka pakuję mu wszystko do tej zapadni a stary wyciąga to wszystko na zewnątrz. Potem mały sam wlazi ponownie do zapadni a stary go wyciąga na zewnątrz. Niesamowite jak te dzieciaki są WYTRESOWANE!
Trzeba zrobić porządek
Trzeba zrobić porządek 29.09.2019, 10:07
A co na to Straż Miejska ?
Śmigają po mieście nowym autkiem i nie widzą ?
oławianka
oławianka 28.09.2019, 22:57
Niestety tak jest wszędzie aż żal patrzyć jak mokną i niszczeją.
Osoby znajdują sposób aby wyjąc rzeczy z pojemnika czy otworzyć go i wybrać coś dla siebie a pozostałe zostawiają na ziemi. Można też zauważyć dzieci, które nie dostają do półki i zostawiają na ziemi.
Mamy pretensje do innych, wielu z nas zostawia obok, nie da się otworzyć półkę-pełno jest rzeczy w środku i nie można ją podnieść.
Jeżeli są rzeczy w bardzo dobrym stanie to można oddać do Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Oławie, które mieści się w podwórku obok szkoły muzycznej.
Jest wiele potrzebujących na taką bardzo dobrą odzież, która Stowarzyszenie przekazuje bezpłatnie i nie trzeba byłoby jej dawać do pojemników.

Pozostałe