Związek ma nazwę. Konkurs rozstrzygnięty

  • 16.09.2019, 14:38
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Związek ma nazwę. Konkurs rozstrzygnięty

OŁAWA. Starostwo w Oławie szukało nazwy dla związku powiatowo-gminnego, który od stycznia przejmie obowiązki zarządzania transportem publicznym na terenie powiatu

Zorganizowano konkurs dla mieszkańców. Mieli zgłaszać się z propozycjami, spośród których wybrano najlepszą. Jak piszą urzędnicy w konkursie wzięło udział 25 osób, nadesłali 51 pomysłowych propozycji. 13 września rozstrzygnięto konkurs. Zwycięską okazała się nazwa "Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe". Autorką jest pani Justyna Steblewska, wygrała bilet miesięczny na wybranej trasie oraz drobne upominki. (GK)  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rysiek
Rysiek 19.09.2019, 09:25
To jakiś żart? Komuś w powiecie pomylił się opis zagadnienia z nazwą. To co opisujecie nie mieści się w pojęciu "nazwa".
Nazwa to jedno słowo (zestaw liter) no najwyżej dwa, a tu mamy; " wszechgminny umiłowany i złożony z cudnych dynamicznych megasamorządowców lubianych przez wszystkie zwierzaki i sąsiadów klub sportowy "Tęcza". To jest piękna i krótka nazwa.
Oława!
Oława! 18.09.2019, 08:08
Rzeczywiście kierowcy lubią sobie głośno posłuchać swojej muzy, a do tego pogadać ze znajomym całą drogę, a rekordzista rozmawiał przez komórkę od wyjazdu z dworca pks we Wrocławiu aż do dworca w Oławie, sam nie wiem dlaczego zwróciłem kierowcy uwagę dopiero jak dojechaliśmy, przecież mogłem już nie mieć tej okazji.. Wiem, wiem, to ja byłem winny :-)
Meloman
Meloman 17.09.2019, 01:18
Oj tam , oj tam ..... , czepiasz się Andrzeja.
Następnym razem powiedz Mu aby założył na uszy słuchawki.
Zenek M.
Zenek M. 16.09.2019, 19:00
Zajefajnie, że związek ma nazwę, ale może czas zacząć od spraw elementarnych - np. szkolenia kierowców.
Dwie sytuacje z dzisiaj (16.09):
1) OLAWA-WROCLAW 7:55 - kierowca raczy pasażerów swoją ulubioną muzyką. Disco polo pełną gębą. Sytuacja nie do pomyślenia w cywilizowanym kraju.
2) Transport realizowany dla Toyoty, wjazd na most na Odrze w kierunku J-L, godzina 17:14. Kierowca, jadący grubo powyżej nakazanych w tym miejscu 40 km/h, zajeżdża pół metra na przeciwległy pas. Osobówka ucieka w popłochu. Nie wiem, czy zapuścił disco polo, ale woźnica z niego stylowy.
anonim
anonim 18.09.2019, 15:03
Niesamowite. Według Pana osoba w pracy nie ma prawa słuchać muzyki?! Kierowca ma dosyć monotonną pracę i raczej bez muzyki byłoby mu ciężko. W cywilizowanym jak Pan wspomniał kraju raczej nikomu by to nie przeszkadzalo. Nie zesraj sie Pan.

Pozostałe