Wciąż bez śladu. Dołącz do poszukiwań Artura

  • 10.09.2019, 09:14
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Wciąż bez śladu. Dołącz do poszukiwań Artura

Artur zaginął 18 sierpnia i do tej pory nie udało się go odnaleźć. Uciekł z Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. 25-latek mówił, że chce popełnić samobójstwo. Do redakcji dzwonili czytelnicy, którzy twierdzili, że widzieli Artura w Siedlcach, ale jak się później okazało był to jego brat. Były też głosy, że poszukiwany bawił się na dożynkach w Domaniowie, to również nieprawda.

Iwona, kuzynka Artura poprosiła o pomoc "Fundację Na Tropie". W najbliższą sobotę organizowane są poszukiwania. Zbiórka chętnych do udziału w tej akcji o godzinie 8.00 przy ul. Ligockiej 1, we Wrocławiu (boczna ulicy Obornickiej, parking wzdłuż ulicy). - O godzinie 8.30 odbędzie się odprawa i podział na grupy. Prosimy o punktualność - mówią organizatorzy. - Zalecamy obuwie sportowe lub trekkingowe, długie spodnie, nakrycie wierzchnie. Każdy wolontariusz powinien zabrać ze sobą zieloną kamizelkę odblaskową! Co zabrać - kamizelka odblaskowa - kto posiada radio telefon pracujący na pasmach PMR - latarka - naładowany telefon komórkowy - woda do picia - długopis UWAGA: aby brać udział w poszukiwaniach trzeba mieć ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie prosimy by poinformowały nas o swoim wieku. Będzie wymagana zgoda rodzica na udział w poszukiwaniach. Do udziału w poszukiwaniach można zgłaszać się przez profil na Facebooku - link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1085458244991946/ WAŻNE: aby jak najsprawniej zorganizować poszukiwania musimy wiedzieć ilu nas będzie. Zaznacz "wezmę udział" tylko w przypadku kiedy jesteś pewien/pewna, że się pojawisz. W przeciwnym razie zaznacz "zainteresowany". Dla przypomnienia : 18 sierpnia 25-letni Artur Kuczera samowolnie opuścił Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego. Choruje na schizofrenię paranoidalną. Nie ma przy sobie leków! Ma 175 cm wzrostu, jest szczupły, posiada bujne ciemne włosy i zarost. W momencie oddalenia się z centrum ubrany był w białą koszulę, niebieskie krótki spodenki i klapki. Nie ma przy sobie dokumentów ani pieniędzy.  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe