Z kijkami przez Janików

  • 01.09.2019, 14:06
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Z kijkami przez Janików

W ten weekend w Janikowie po raz pierwszy rozgrywano drużynowe mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w nordic walking, w których udział wzięło ok. 60 osób.

W sobotę rozegrano zawody indywidualne Pucharu Polski, a w niedzielę drużynowe mistrzostwa Polski, w których zwyciężyli zawodnicy Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji (trasa 5,4 km, czas 59 minut 38 sekund). II miejsce zajął zespół AZS DSW Wrocław, III - Klub Jutrzenka Częstochowa. Organizatorem było Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Cross”, we współpracy ze Stowarzyszeniem Guide, Stowarzyszeniem Janików nad Smortawą oraz Nadleśnictwem Oława.  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe