ARTUR z Siedlec WCIĄŻ SIĘ NIE ODNALAZŁ!

  • 29.08.2019, 18:54
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
ARTUR z Siedlec WCIĄŻ SIĘ NIE ODNALAZŁ!

Przypominamy, że ma 25 lat. 18 sierpnia o godzinie 19:00 uciekł z Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Ma 175 cm wzrostu, jest drobnej budowy ciała, ma bujne włosy, brodę. Ubrany był w białą koszulę, krótkie, niebieskie spodenki z białymi lampasami, miał klapki.

- Jest chory na schizofrenię paranoidalną, nie ma przy sobie lekarstw - mówi jego kuzynka. - Nie ma dowodu osobistego oraz pieniędzy.
Po tym, jak opuścił szpital, widziany był we Wrocławiu przy ul. Wybrzeże Jana Conrada-Korzeniowskiego. Mógł kierować się w stronę Oławy lub Siedlec. Post, który opublikowaliśmy 20 sierpnia udostępniło bardzo dużo osób, zasięg był ogromny. Informacja dotarła do ponad 70 000 użytkowników Facebooka! Niestety do tej pory nie odezwał się nikt, kto miałby konkretne informacje w sprawie chłopaka. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Psie Pole tel. 71 340-44-33, 71 340 45 25 lub najbliższą jednostką policji
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magdalena
Magdalena 24.09.2019, 21:29
Witam
Widziałam dzisiaj Artura na skrzyżowaniu
Morwowa bardzka! Kierował się w stronę Swierdowskiej we Wrocławiu! O godzinie ok. 15:30 zwrócił mija uwagę bo nerwowo się zachowywał! I miał klapki? Sandały na nogach a jest dość chłodno! Zgłaszałam to na Policję i dzwoniłam tez do programu alarm gdyż tam właśnie dowiedziałam się ze jest poszukiwany taki chłopak!
Kuzynka Artura Patrycja
Kuzynka Artura Patrycja 12.09.2019, 06:55
Z tego co tu czytam to wnioskuje ze ma Pan wyksztalcenie medyczne? Chcialabym sie bardzo dowiedziec gdzie pan poznal Artura i gdzie miał mozliwosc go obserwowania.Za każdą informację będziemy bardzo wdzięczni.Prosze napisać wiadomość prywatną na Facebooku na naszej grupie.Pod spodem podaje link.

https://www.facebook.com/group…
Kuzynka
Kuzynka 11.09.2019, 21:45
Skąd posiadasz takie informacje? Czy jestes lekarzem?? Obserwowałes/las go...domyślam się kto podszywa się pod tym pseudonimem. Otóż wierz mi że od marca Artur głosy słyszał, głosy które powstrzymywaly go przed samobójstwem. I wiem o czym pisze. Nie jestem lekarzem i być może diagnoza nie była trafiona. Ale na pewno nikt w szpitalu nie stawia diagnoz po to by pacjent uniknął płacenia za pobyt w szpitalu.
Znajoma/y
Znajoma/y 10.09.2019, 18:14
Artur wcale nie ma schizofrenii paranoidalnej tylko silną nerwicę natręctw. Skąd wiem? Dużo go obserwowałem i rozmawiałem z nim. Nie ma objawów wytwórczych typu głosy i halucynacje jest niebezpieczny jedynie dla siebie. Schizofrenia została mu wpisana tylko po to żeby nie płacił za pobyt na oddziale bo był nieubezpieczony miał jeszcze 2 TK głowy chłopak by się nie wypłacił. Gdyby zbadali go biegli sądowi jestem pewny że zauważyli by to.
Kuzynka
Kuzynka 01.09.2019, 22:16
Za nim ktokolwiek coś napiszę, proszę dwa razy się zastanowić, trzeba być czegoś pewnym żeby pisać takie komentarze.Artur nadal jest poszukiwany!! bardzo byśmy chcieli żeby to on bawił się w Domaniowie na dożynkach ,niestety tak nie było!! Nadal prosimy o udostępnianie ,wierzymy ,że Artur znajdzie się cały i zdrowy.
Iwona
Iwona 01.09.2019, 12:26
Zenek oraz xd. Artur nie przebywa w Siedlcach,to jest pewne i sprawdzone przez policję. Wczoraj na dozynkach był jego starszy brat często są myleni. Szczególnie teraz. Dziękuję za czujność. Następnym razem proszę wezwijcje policję.
xd
xd 01.09.2019, 09:03
A wczoraj całkiem dobrze bawił się na dożynkach w Domaniowie. Więc ktoś kto go szuka to bardzo słabo to robi
Iwona
Iwona 01.09.2019, 12:14
Dziękuję za czujność. Niestety obie informacje nie są prawdziwe. Artura nie ma w Siedlcach, w Domaniowie na dozynkach był jego starszy brat. Bardzo często są ze sobą myleni. Jeśli jednak Zenek oraz xd byliście lub jesteście pewni tego co piszecie dlaczego nie wzywacie policji??? Przypominam że Artur jest chory i nie przyjmuje leków od 2 tygodni.
Zenek
Zenek 31.08.2019, 13:35
Komedia jakaś. Kto tak na prawdę go szuka? Z resztą jego nie trzeba szukac wystarczy przyjechać do Siedlec i z nim pogadac. On caly czas jest w Siedlcach. Pozdrawiam

Pozostałe