Ciężarowy w rowie

  • 09.08.2019, 10:49
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Ciężarowy w rowie

Dziś około godziny 10.00 przy wyjeździe z Oławy (skrzyżowanie dróg na Jelcz-Laskowice i Bystrzycę Oławską) z drogi wypadł samochód ciężarowy. Kierowcy nic się nie stało, ale w tej chwili (godzina 10.40) są utrudnienia w tym miejscu, ponieważ samochód jest właśnie wyciągany z rowu. Według informacji uzyskanych od policji utrudnienia mogą potrwać ponad godzinę.

Fot. Wioletta Kamińska
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka powiatu oławskiego
Mieszkanka powiatu oławskiego 10.08.2019, 14:39
Do:) błędna informacja, jak sięgnę pamięcią wstecz, zawsze mówiło się i pisało równieź Bystrzyca Oławska , 30 lat temu byłam jej mieszkanka i w tej kwestii nic się nie zmieniło, informują o tym tablicę informacyjne oraz tablicą z nazwą miejscowości, na żadnej z nich nie ma Bystrzyca / K Oławy
Marta
Marta 10.08.2019, 13:43
Kierowca został użądlony przez szerszenia i tracił przytomność, dlatego zjechał do rowu. Brawo za odwagę i życzliwość dla uczennicy z jelczańskiego Zespołu Szkół wraz z mamą, które wezwały karetkę.
:)
:) 10.08.2019, 09:27
Nie ma takiej miejsciwoscu w Powiecie Oławskim jak Bystrzycy Oławska jest Bystrzyca czasem dodaje się k/Oławy żeby nie mylić z Bystrzycą Kłodzką, warto zapamiętać.

Pozostałe