Mł. asp. Pikuła nagrodzony za akcję poza służbą

  • 02.08.2019, 10:02
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Mł. asp. Pikuła nagrodzony za akcję poza służbą

Komendant Powiatowy Policji w Oławie, nadkom. Paweł Urbańczyk podziękował i nagrodził za zaangażowanie w służbie i poza nią, mł. asp. Krzysztofa Pikułę.

31 lipca, mł. asp. Krzysztof Pikuła, w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego motorowerzystę. Swoim zdecydowanym i profesjonalnym zachowaniem wyeliminował zagrożenie, do którego doszło w ruchu drogowym. Pisaliśmy o tym: TUTAJ Dziękując policjantowi za postawę godną naśladowania, komendant życzył mu dalszych sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. - Postawa jaką zaprezentował mł. asp. Krzysztof Pikuła jest godna naśladowania i kreuje pozytywny wizerunek policji w oczach mieszkańców - mówił komendant. Źródło KPP w Oławie  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe