Kierowca porsche, który uderzył kobietę to mieszkaniec powiatu oławskiego

  • 31.07.2019, 13:25
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kierowca porsche, który uderzył kobietę to mieszkaniec powiatu oławskiego

O tej sprawie było głośno w większości mediów, a video, które na Twitterze umieścił Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji szybko rozprzestrzeniło się wśród użytkowników. Dziś okazuje się, że za kierownicą porsche panamera siedział mieszkaniec powiatu oławskiego (tak informuje gazetawroclawska.pl) Co zrobił?

Uderzył w twarz 30-letnią mieszkankę, a po chwili próbował przejechać. Do zdarzenia doszło w Lesznie - 23 lipca około godz. 14.00. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lesznie prowadzili czynności w sprawie zmuszania do określonego zachowania. Apelowali do świadków zdarzenia, aby zgłaszali się na policję. Mieszkańca naszego powiatu zatrzymano w poniedziałek w okolicach Andrychowa i przewieziono do komendy w Lesznie. - 35-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego usłyszał trzy zarzuty, pierwszy dotyczy znieważania pokrzywdzonej, drugi spowodowania obrażeń ciała poniżej siedmiu dni poprzez uderzenie jej w twarz. I trzeci to narażenie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia i zmuszenie do określonego zachowania poprzez zepchnięcie kobiety samochodem z drogi. Za trzeci z tych czynów, grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. Przy czym z uwagi na to, że sprawca działał publicznie, bez powodu, okazując przy tym lekceważenie norm prawnych, przyjęto iż wszystkie te czyny  stanowią występki o charakterze chuligańskim. Kierowca przyznał się do popełnienia tych czynów i wyraził skruchę. Przedstawił też swoją wersję wydarzeń z których wynika, że został sprowokowany przez kobietę - mówi tvn24.pl Michał Smętkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Przy okazji tej sprawy okazało się, że mężczyzna stanie przed sądem za wymuszenia rozbójnicze. W związku z tym trafił do aresztu na trzy miesiące.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
no i gitara
no i gitara 12.12.2019, 09:41
Rok więzienia mu się dostało za ten występek ...... , piszą w necie.
AsusROG
AsusROG 02.08.2019, 14:37
Sama mu się wpieprzyła na drogę przecinając ją nie wiadomo z skąd a on był już na pasach.
jesteś
jesteś 03.08.2019, 10:41
głupi czy udajesz?
Edek
Edek 02.08.2019, 09:43
Wychlostać publicznie.
kierowca
kierowca 01.08.2019, 11:00
Ukarać bardzo dotkliwie dla przykładu żeby takie chamstwo jakie panuje na naszych drogach było skutecznie zwalczane
Kkk
Kkk 31.07.2019, 17:29
A ta co dostała księżniczka za plucie?
xyz
xyz 31.07.2019, 16:19
Wysiadł z torebeczką na ramieniu, to chyba kobieta, nie facet, dramat!!!
Mario max
Mario max 31.07.2019, 14:41
Na filmiku nie widać żadnej prowokacji ze strony kobiety.

..... , ot cham i tyle.
Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme 31.07.2019, 13:41
Czy to te słynne porsche z Iwaszkiewicza? :)

Pozostałe