Święto policji i festyn

  • 16.07.2019, 13:52
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Święto policji i festyn

Oława. Dla wszystkich. 17 lipca o godz. 10.00 przy pomniku Losów Ojczyzny odbędą się uroczystości z okazji 100 rocznicy powstania policji. Przygotowano też festyn dla mieszkańców. Początek w południe na wyremontowanej pierzei Rynku

Co w programie? Pokaz sprzętu policyjnego, miasteczko ruchu drogowego, konkursy rodzinne (jednym z nich jest ten na najlepsze hasło związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. W konkursie może wziąć udział każdy, kto przyniesie ze sobą kupon, można go pobrać wchodząc na stronę OŁAWSKIEJ POLICJI - tutaj). Podczas festynu będzie można porozmawiać o szeroko pojętym bezpieczeństwie, jak również wziąć udział w sprawdzianie ze znajomości znaków drogowych. Policjanci podzielą się wiedzą z zakresu uprawnień, jakie trzeba posiadać, aby używać drona, czy jeździć na quadzie. Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Wrocławia oraz Komendę Powiatowa Policji w Oławie (AH)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe