ZUS informuje o bardzo ważnej zmianie

  • 11.12.2019, 15:12
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
ZUS informuje o bardzo ważnej zmianie

Osoby, którym ZUS przelewa emerytury lub renty na konto bankowe w Skok Stefczyka muszą najpóźniej do 17 stycznia 2020 roku złożyć dyspozycje wypłat z nowym numerem konta.

Jest to efekt zmiany numeru kont w Skok Stefczyka. Wniosek złożony w ZUS musi zawierać podpis osoby uprawnionej do jego zgłoszenia tj. właściciela konta lub jego pełnomocnika. - Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa poinformowała ZUS, iż zmiana rachunków płatniczych może dotyczyć również członków innych kas zachęcam wszystkich klientów kas do sprawdzenia czy właśnie ich nie dotyczy zmiana numeru konta - mówi Iwona Kowalska-Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Pozwoli to nam na terminowe przelanie pieniędzy na już nowe konto – dodaje. Jest to bardzo ważne z tego względu, że wpłaty dokonane przez ZUS w lutym na dotychczasowe numery kont będą zwracane do Zakładu z powodu niemożności ich doręczenia. Źródło: dolnośląski oddział ZUS
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
emeryt nie w SKOK
emeryt nie w SKOK 11.12.2019, 22:39
SKOK powinien poinformować o zmianach swoich klientów/członków- ma ich dane adresowe, telefon.
\Wysłać informację nie jest trudno do tych osób, jeżeli może wysyłać oferty pożyczek to może ich powiadomić, czy jest potrzebna zmiana nr konta a nie posługiwać się ZUS-em.
Wygodnictwo.
emeryt
emeryt 11.12.2019, 15:57
Nie wszyscy czytają Powiatową.
..... , jak inni się o tym dowiedzą?

Pozostałe