Miał siedzieć w więzieniu, zatrzymali go z amfetaminą

  • 05.07.2019, 10:41
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Miał siedzieć w więzieniu, zatrzymali go z amfetaminą
25-latek z gminy Oława wpadł podczas kontroli drogowej. Policjanci zatrzymali seata toledo, pasażer nerwowo na to zareagował. - Był bardzo pobudzony, utrudniał policjantom wykonywanie czynności służbowych - mówi podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie. - Funkcjonariusze po sprawdzeniu jego danych w systemie policyjnym odkryli przyczynę dziwnego zachowania pasażera. Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Oławie, ponieważ nie zgłosił się do aresztu śledczego. Ma odbyć karę ośmiu miesięcy pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa. 25-latek będzie miał więcej problemów, bo policjanci znaleźli przy nim 1.64 grama amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności do lat 3.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Peter
Peter 06.07.2019, 19:00
Mieć nakaz aresztowania wydany w Oławie i sobie jeżdzić porobionym po mieście z pakietem w kieszeni, to trzeba mieć fantazję! Nie szkoda mi takich geniuszów.

Pozostałe