Piknik motocyklowy na Miasteczku

  • 02.07.2019, 11:53
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Piknik motocyklowy na Miasteczku

OŁAWA. XIII Charytatywny Piknik Motocyklowy odbędzie się na Miasteczku Ruchu Drogowego. Całe rodziny zapraszamy od 7 lipca w godz.15-21

- Nie zabraknie atrakcji - zapewnia prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Tęcza" w Oławie Wiesława Pohoriło. - Przejażdżki motocyklowe, pokazy strażackie (cięcie pojazdu, zabawy w pianie), policyjne znakowanie rowerów, "tęczowe" fanty i wspaniałe aukcje charytatywne (sprzęt AGD, obrazy, koszulki i piłki z autografami). Nikt nie wyjdzie głodny. Będą lody, granity, kawa, domowe wypieki, frytki, burgery, zapiekanki i napoje. Scena wypełniona będzie artystami. Zatańczą dzieci ze Szkoły Tańca Athina, zaśpiewają uczniowie Kamili Bakalarczyk-Kruk, zaśpiewa też Ola Lubowicz, a wieczorem wielka moc: zagrają zespoły RED INN i Batalion d`Amour. - Całkowity dochód z pikniku przeznaczymy na wyposażenie do nowo powstałego Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego - mówi prezes Wiesława Pohoriło. - Bądźcie z nami 7 lipca. Bawiąc się, spędzając razem czas możecie wspomóc nasze działania skierowane na pomoc osobom niepełnosprawnym od " maluszka do staruszka". Do zobaczenia!

(ck)

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe