To będzie niezapomniane show! Danny MacAskill na zlocie!

  • 10.06.2019, 16:59
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
To będzie niezapomniane show! Danny MacAskill na zlocie!
Zlot Pojazdów Zabytkowych już za dwa tygodnie. Znów szykuje się masa atrakcji i niespodzianek. Ale takiej na tej imprezie jeszcze nie było! - Zapraszamy na pokaz Danny MacAskill Ambasador Marki Eberspaecher w Oławie wraz z ekipą Drop & Roll Tour na VIII Zlocie Pojazdów Zabytkowych w Oławie 23.06.2019 - informują organizatorzy. - Takiego show na rowerze jeszcze nie widzieliście! Mistrz MTB & Streettrial zaprezentuje show o godzinie 14:00 oraz 16:00 na stoisku marki Eberspächer na Miasteczku Ruchu Drogowego w Oławie.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kindżał
Kindżał 10.06.2019, 21:55
Sam wystąp o informację publiczną, nie potrzeba do tego mediów. Po drugie koszty można sprawdzić w uchwale budżetowej.
Taa
Taa 11.06.2019, 00:49
Z rodziny jesteś? Stąd ten dupościsk? W uchwale budżetowej, taa...
Anzelm
Anzelm 10.06.2019, 19:46
A czy któreś z mediów lokalnych odważy się zażądać od organizatorów przedstawienia finansów tej imprezy (w ramach dostępu do informacji publicznej)? Ile kosztuje co, ile kto kasy w wkłada, jak się wszystko bilansuje? Czy firma Wena współfinansuje gaże gwiazd? Ile kasy wpływa od "sponsorów", ile za opłaty za stoiska (np. gastronomiczne) itp. To nie powinno być tajemnicą.

Pozostałe