Pieczątki online - jakie pieczątki można zamówić przez internet?

  • 30.05.2019, 11:41
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Pieczątki online - jakie pieczątki można zamówić przez internet?
Pieczątki są potrzebne w różnych sytuacjach. Przedsiębiorcy, właściciele sklepów, firm, szkół i inny, potrzebują ich, aby zatwierdzać różne dokumenty. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo można zamówić wszelkie potrzebne produkty przez Internet, podobnie jest w przypadku pieczątek. Dzięki nowoczesnym możliwością, z łatwością można zaprojektować wymarzony wzór, który będzie zawierał wszystkie istotne informacje.

Rodzaje pieczątek

W sklepie online można wybrać różne modele stempli i pieczątek, które pozwolą m.in. na potwierdzanie różnych dokumentów. W ofercie sklepu Stempleks można znaleźć pieczątki online idealne zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. W sprzedaży są modele standardowe, stosowane od lata, a także automatyczne. Proces wyrabiania pieczątek jest bardzo szybki, a proponowane ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Oferta obejmuje wiele atrakcyjnych modeli i rodzajów. Możliwe jest także skorzystanie z fachowego doradztwa. Pracownicy chętnie podpowiedzą, na który stempel się zdecydować i na co zwrócić uwagę. Składanie zamówienia trwa kilka minut, bez konieczności wychodzenia z domu, a dostawy można się spodziewać naprawdę bardzo szybko.

Modele pieczątek

Można wyróżnić kilka rodzajów pieczątek online. Wszystko jest zależne od ich przeznaczenia i funkcji, którą mają pełnić:
  • pieczątki imienne - są one przeznaczone, do użytkowania dla konkretnej osoby. Zazwyczaj maja one mały rozmiar i zawierają trzy linijki tekstu (np. imię i nazwisko, tytuł i stanowisko). Po pieczątki imienne przeważnie sięgają osoby, które pełnią jakieś ważne role w firmie.
  • pieczątki dla firm - są niezbędne w każdym przedsiębiorstwie, prawidłowe działanie firmy jest bez nich niemożliwe. Wszelkie dokumenty nabierają mocy urzędowej, tylko jeśli są dobrze ostemplowane. Prawo jednoznacznie nie wskazuje jakie dane powinny się znaleźć na pieczątce, jednak zazwyczaj umieszcza się tam takie dane jak: nazwa firmy w pełnym jej brzmieniu, adres, w którym zarejestrowana jest działalność, numer NIP, ewentualnie numer telefonu, numer REGON, firmowe logo i adres strony www.
Posiadanie pieczątki pozwala na zaoszczędzanie czasu, stanowi także swojego rodzaju reklamę danej działalności. Pieczątka to także, dowód wiarygodności. Wiele osób, przykłada więcej uwagi do danego pisma, jeśli jest ono ostemplowane. Na stronie firmy Stempleks można także zakupić pieczątki online, które mieszczą się w kieszeni. Ich bardzo mały rozmiar i mała waga ma duże znaczenie np. podczas wyjeżdżania do klientów. Można je zawsze mieć przy sobie, kiedy tylko będą potrzebne, co wiąże się z dodatkowym komfortem.
(tekst sponsorowany)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe