Ireneusz M. chce nowego obrońcy

  • 07.01.2020, 09:04
  • tuOlawa BS
Ireneusz M. chce nowego obrońcy
Nie odbyła się kolejna rozprawa dotycząca zbrodni miłoszyckiej, ale Ireneusz M. złożył wniosek o zmianę obrońcy, który dziś nie przyszedł na rozprawę, usprawiedliwiając się tym, że ma dziś pogrzeb, ale nie ustanowił zastępstwa, co mógł zrobić. W związku z tym sąd chce wyjaśnień na piśmie. Sąd przychylił się do wniosku o zmianę obrońcy z urzędu. Zobowiązał dotychczasowego obrońcę do pełnienia obrony oskarżonego do czasu podjęcia obrony przez nowego obrońcę.

– Obrońca nie interesował się moją sprawą – mówi Ireneusz M. – W cztery oczy rozmawiałem z nim tylko raz. Jak mam się bronić skoro nie mam obrońcy? Zwodził mnie tylko, wszystko wykorzystamy później, a jak to się kończy, przekonał się Komenda. Obrońca mimo moich próśb nie chciał się ze mną spotkać…

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe