Tym razem pomogli pani Basi

  • 09.12.2019, 14:51
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Tym razem pomogli pani Basi

Już po raz piąty uczniowie szkoły podstawowej w Bystrzycy przyłączyli się do ogólnopolskiej Stowarzyszenia Wiosna  - "Szlachetna Paczka".

  - W tym roku objęliśmy pomocą samotną panią Basię - mówi Justyna Zemła, opiekun szkolnego koła wolontariuszy, koordynator akcji. -  Zaangażowanie rodziców, dzieci i pracowników szkoły przyniosło nieoczekiwane efekty. Przygotowaliśmy 28 różnorodnych paczek zawierających żywność, środki czystości, kosmetyki, odzież oraz sprzęty gospodarstwa domowego. Dzięki hojności społeczności szkolnej, sprzedaży domowego ciasta, gofrów oraz tostów w szkole, uzbieraliśmy ponad 1700 zł, za które zakupiliśmy lodówkę, toster, suszarkę do włosów i inne produkty, o których marzyła pani Basia. Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, indywidualnym darczyńcom za włączenie się do akcji Szlachetna Paczka - dzięki Wam przygotowaliśmy wspaniały, świąteczny prezent, który z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej! Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców dzieci Szkoły Podstawowej w Bystrzycy te wszystkie paczki z prezentami trafiły do pani Basi  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe