Trochę wstyd...

  • 20.05.2019, 09:38
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Trochę wstyd...
Błąd ortograficzny przy pamiątkowej tablicy. Czytelnik zwraca uwagę. - Wieniec z napisem "chwała bochaterom" wciąż leży przy oławskim rondzie pod tablicą upamiętniającą żołnierzy wyklętych...
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mala
Mala 18.10.2019, 21:03
Ech. PAana Prezesa ROD poniosło. Chcial chyba się na tym podnieść na duchu. ?
Anonim
Anonim 21.05.2019, 12:38
Pisze o tym spec od Henryka Forda , żal i śmiech . A jak to się stało że już się nikt nie podpisuje pod tymi literackimi bękartami ??
cześ
cześ 21.05.2019, 10:09
przecież każdy wie o co chodzi więc o co chodzi???
are
are 22.05.2019, 10:58
Błysk intelektu, jak zwykle "cześa".
Piotr
Piotr 20.05.2019, 18:46
Żenada. Nie ma co się dziwić. Pewnie jakiś wyklęty przez edukację to składał!!!!
Anonim
Anonim 20.05.2019, 18:16
Chciał dobrze, a wyszło jak zwykle...w emocjach zdarza się i najlepszym pomylić...całkiem niedawno np.w treści artykułu " Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces – w myśl tych słów Henryka Forda samorządowcy ...."
przecież powinno być Henry'ego... jakoś afery nikt z tego nie zrobił.Pozdrawiam redakcję gazety.
Zenek
Zenek 20.05.2019, 14:45
Czyta się tak samo, nie widzę błędu.
Kiedy zlikwidują tą głupią ortografię.
Pisane ręcznie bo maszyny by automatycznie poprawiły błąd.
Obywatel O
Obywatel O 20.05.2019, 12:52
Za moich czasów szkolnych pani mówiła z ironią , ty bohaterze przez "ceha" .

Pozostałe