Na ferie jedna godzina gratis!

  • 13.02.2020, 12:15 (aktualizacja 13.02.2020, 12:20)
  • Źródło: UMiG Jelcz-Laskowice
Na ferie jedna godzina gratis!
Dzieci w wieku do lat 6 oraz uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, mieszkający w mieście i gminie Jelcz-Laskowice, mogą w okresie ferii zimowych korzystać codziennie z jednej bezpłatnej godziny pobytu na pływalni miejskiej w J-L (z wyjątkiem sobót i niedziel) w godzinach 10.00-15.00 (ostatnie wejście godz. 14.00). Podobnie dzieci w wieku do lat 6 oraz uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, mieszkający w mieście i gminie Jelcz-Laskowice, mogą w okresie ferii zimowych korzystać codziennie z jednej bezpłatnej godziny pobytu na lodowisku, w tym wypożyczenie łyżew i kasku (z wyjątkiem sobót i niedziel) w godzinach 09.00 – 14.00 (ostatnie wejście godz. 13.00).

Podstawą do bezpłatnego wejścia jest dowód osobisty, legitymacja szkolna lub zaświadczenie ze szkoły z adresem zamieszkania. Pobyt na basenie dzieci do lat 7 wyłącznie z pełnoletnim opiekunem (wstęp opiekuna bezpłatny). Pobyt na lodowisku dzieci do lat 10 wyłącznie z pełnoletnim opiekunem (wstęp opiekuna bezpłatny).

(ck)


 

Źródło: UMiG Jelcz-Laskowice

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olavka
Olavka 15.02.2020, 20:52
A Oława o swoich dzieciach zapomniała ;(
W pierwszy rok działania basenu w ferie dzieci mogły bezpłatnie z niego korzystać ale teraz już nie. Niech siedzą w domach przy komputerach a potem pretensje że dzieci nic nie robią.

Pozostałe