Motyle potrzebują uwagi, nie specjalnego traktowania

  • 15.02.2020, 08:51 (aktualizacja 15.02.2020, 12:16)
  • tuOlawa BS
Motyle potrzebują uwagi, nie specjalnego traktowania
W restauracji "Uśmiech" po raz szósty zorganizowano galę Centrum Wolontariatu "Zielony Parasol"

Gospodarzami imprezy byli wolontariusze "Zielonego Parasola", działającego w ramach fundacji "Po Prostu Razem". Organizacja skupia się na pomocy dzieciom pochodzącym ze środowisk patologicznych i rodzin dysfunkcyjnych oraz dotkniętych różnorodnymi trudnościami życiowymi. Głównym celem jest wyrównywanie szans swoich podopiecznych we wszystkich obszarach życia związanych z funkcjonowaniem w grupie rówieśniczej. W rodzinie i w społeczeństwie.

Zadania "Zielonego Parasola" opierają się przede wszystkim na pomocy niepełnosprawnym, ale nie tylko. Wolontariusze zajmują się tym, czym sami chcą. Coroczna styczniowa gala wolontariatu jest podsumowaniem działalności ostatnich dwunastu miesięcy. To także spotkanie z Motylami (tak nazywani są podopieczni) oraz przyjaciółmi, którzy wspierają inicjatywy wolontariackie.

Więcej przeczytasz w Gazecie Powiatowej nr 7/2020 z 13.02.2020. Wersja elektroniczna dostępna TUTAJ

 

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe