Kempa i Wójcik w Oławie

  • 14.05.2019, 20:50
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kempa i Wójcik w Oławie
W ramach kampanii przedwyborczej Oławę odwiedzili czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. W Ośrodku Kultury przy ulicy 11 Listopada wystąpili minister i kandydat do Europarlamentu Beata Kempa oraz wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Podczas spotkania minister, która jest odpowiedzialna w rządzie za pomoc humanitarną mówiła wiele o tym aspekcie jej pracy - zamierzeniach i osiągnięciach. Dużo czasu poświęciła na ukazanie problemów, które dotykają uchodźców i jak Polska obecnie tam pomaga. Wiceminister Wójcik szeroko komentował sytuację ogólną w kraju, odniósł się też do ostatnich wydarzeń, filmu braci Sekielskich i zamierzeń rządu, które mają przeciwdziałać pedofilii. Więcej w papierowym wydaniu "Powiatowej" Tekst i fot. Grzegorz Kacała
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aldona
aldona 18.05.2019, 20:33
, jak zwykle baaardzo merytoryczne i kulturalne. Piszą zapewne młodzi, wykształceni, z dużych miast - a poziom jak w NIE. Ot, Oława w pigułce.
wyborca
wyborca 16.05.2019, 19:48
Czy Kulesza- aktualnie radny powiatowy i dyrektor KOWR też kandyduje do europarlamentu?
Jego plakat wyborczy wisi na słupie w Gaju Oławskim od zeszłych wyborów samorządowych.
No tak przecież to wieczny kandydat na kandydatów w wyborach wszelakiej maści.
pies
pies 16.05.2019, 11:05
Jak to było w „Psach”? „Czasy się zmieniają a pan cały czas w komisjach.”
Tu podobnie - ci sami kandydaci są zawsze kandydatami do wszystkich możliwych wyborów .
Senior
Senior 15.05.2019, 22:20
Mi obiecali,że jak zagłosuję na Pis to będe 30 lat młodszy i urosną mi włosy !
korek
korek 15.05.2019, 21:59
W Pisie panika, po zalewskiej ,Kempie do Oławy przyjedzie stachowiak - Różecka
Mają chyba nakaz odgórny robic pranie mózgu w terenie i obiecywać wszystko wszyskim!

Niestety tacy politycy nie potrafią rozwiązywać realnych problemów, bo sami stanowią problem.
gość
gość 15.05.2019, 17:42
Byłem , słyszałem ,nic ciekawego!, faktycznie nie dowiedziałem się dlaczego to właśnie oddać głos na nią , stracony czas
zenek
zenek 15.05.2019, 10:49
Gdzie teraz eks radny jest dyrektorem i prezesem i jest tak zapracowany i zmęczony,że zasypia na tak ważnym spotkaniu z ministrami?
???
??? 15.05.2019, 10:28
A dlaczego LEONA z Jelcza nie było to pisowiec czy lewak?
15.05.2019, 14:31
Leona jak Leona, ale byłego prezesa o mało co "nowego burmistrza"...
Balcerek
Balcerek 15.05.2019, 15:23
O mało co ? różnica była 40%. Może obraził się na Beatkę że nie załatwiła mu powrotu do Jelcza.
15.05.2019, 07:11
Radni z PiS widzę przyszli wszyscy, niektórzy strasznie zmęczeniu co widać na zdjęciach :D
antek
antek 15.05.2019, 17:30
W tym gronie wzajemnej adoracji jak zwykle kandydaci na kandydatów we wszelakiej maści wyborach. zawsze ci sami na listach i na spotkaniach.
Widać ,że idzie "młodośc" i nowe!
Diego
Diego 15.05.2019, 00:21
Jak zwykle, najwięcej do powiedzenia mają ci , którzy nie byli obecni !
15.05.2019, 09:07
spotkanie najwyraźniej nie było ciekawe, skoro niektórym zdarzyło się zasnąć :D
waldi
waldi 14.05.2019, 21:35
DNO , MUŁ I WODOROSTY!!!!, kilka nawiedzonych ot! i cały PIS!!!!
lolo
lolo 14.05.2019, 21:18
Minister w żaden sposób nie powiedziała co zyskam ja jako zwykły obywatel gdy ona będzie Europosłem
Kordian
Kordian 14.05.2019, 21:16
W Oławie jak widać postawiono ma młodzież, która licznie przybyła na spotkanie.
14.05.2019, 20:58
Było tak ciekawie, że Piotr zasnął

Pozostałe