Widziałam zwłoki tej dziewczyny 

  • 25.02.2020, 10:58 (aktualizacja 25.02.2020, 11:55)
  • TuOlawa (AH)
Widziałam zwłoki tej dziewczyny Fot. Jerzy Kamiński Katarzyna z samego sylwestra niewiele pamięta, bo to nie było wtedy ważne, ale to, co działo się dzień później bardzo przeżyła i zapamiętała...
W kolejnym dniu procesu miłoszyckiego zeznawała Katarzyna, córka państwa R., na których posesji znaleziono zwłoki Małgosi K., ofiary brutalnego gwałtu w czasie sylwestrowej zabawy z 1996 na 1997 rok

Świadek pamiętała, że nad ranem 1 stycznia zbudziła ją mama, bo policjanci przyszli i wypytywali o jakąś dziewczynę. - Pamiętam, że wtedy coś się stało z piecem, więc ojciec około 13.00 wyszedł z domu i poszedł w stronę ogrodu, gdzie były szopy. Szedł tam po jakieś kolanko czy inną rzecz. Nagle wrócił. Potem opowiadał, że myślał, że to leży jakiś kożuch czy futro. Wbiegł do domu i krzyczał do mamy, że to jest tamto dziecko, o które pytali. Krzyczał: "Matko Boża, ta dziewczyna jest u nas na ogrodzie! ".

Kobieta powiadomiła policję.

Rodzice nie pozwolili Katarzynie ani jej siostrze Kamili wyjść wtedy na podwórko. - Zanim przyjechała policja, stałyśmy w oknie - mówi Katarzyna.

Potem świadek jednak widziała te zwłoki. - Jest to dla nas ciężki temat - mówiła niemal z płaczem. - Bo to równie dobrze mogłam być ja. Chcę, aby sprawiedliwości stało się zadość. Gdybym tylko mogła pomóc i coś powiedzieć, co pomogłoby, na pewno bym powiedziała. Jedyny obraz, jaki z wtedy pamiętam, to właśnie to ciało, tę leżącą dziewczynę, bo żyjącej jej nie pamiętam, nie znałam jej. Sam etap znalezienia tej dziewczyny pamiętam bardzo dobrze, bo to wszyscy przeżyliśmy. Dlaczego akurat u nas od tego doszło? Ślady były wokół takie, jakby się przesuwała.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Y
Y 26.02.2020, 04:57
System niestety nie radzi sobie z takimi patologiami, co świadczy,że sam jest patologią.
cześ
cześ 25.02.2020, 11:44
ktoś ściemnia...

Pozostałe