Ćwicz razem z Babskim [FILMIK]

  • 16.03.2020, 17:09
  • (tk)
Ćwicz razem z Babskim [FILMIK]
Na stronie Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza publikowane są krótkie lekcje wychowania fizycznego, prowadzone przez Tadeusza Babskiego

To wszystko dla uczniów, który z powodu koronawirusa nie mogą chodzić do szkoły. Zobaczcie sami:

 

Lekcja 1

Lekcja 2

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kk
Kk 20.03.2020, 19:36
A Wy dalej w piaskownicy!
Elżbieta
Elżbieta 17.03.2020, 13:22
Do:Alina czy Oskar, ale w rzeczywistości MARKU!!
Jak wiemy szkoły nie są zamknięte. Ty też. Wystarczy zapoznać się z dokumentami opublikowanymi przez Ministra. Wiemy że pracujesz w tej szkole. Nieładnie tak o kolegach pisać. Odpuść!
Alina
Alina 18.03.2020, 01:55
Hehe Każdy sądzi podług siebie. Pod kogo się podszywasz Elżbieto? Każdego znajomego/ nieznajomego podejrzewasz o podszywanie się i knucie? Owszem, szkoły nie są zamknięte, ale rekomendacja jest jasna - siedź w domu jeśli nie musisz wychodzić. Filmiki ten pan mógł nagrać w domu i nie było by dyskusji i podejrzewania mnie o bycie facetem i do tego pracującym w tej wspaniałej placówce. Bo ćwiczenia nawet fajne.
Alina
Alina 17.03.2020, 12:55
Naprawdę? A kiedy powstały te filmiki? Ten Pan u siebie tak ma czy to może jednak szkolna sala? Promocja zdrowia ważna, ale jaki przykład daje ten Pan młodzieży publikując filmy wykonane w szkole, która jest zamknięta. Fo faktycznie - cudna szkoła. A dyrekcji pozazdrościć nauczyciela, który promuje szkołę łamiąc zasady.
Marek
Marek 17.03.2020, 06:46
Do Goski-- Gośka nie zazdrość tylko sama nakręć i umieść by wszyscy widzieli. Wiemy że w Jelczu są super zmiany i twoje narzekania i złośliwość nic nie dadzą. A Magdę od wf akurat znam. Super kobieta która i formę i treść ma. Zdrowia życzę.
Oskar
Oskar 17.03.2020, 10:57
Marku😊 Pani od wf na pewno nie znasz bo gdybyś znał to byś wiedział że ani formy ani treści to ona nie ma ( coklowiek treść tu znaczy) . A ten caly film jest bez sensu bo wszyscy namawiają do pozostania w domu a tu jakaś siłownia!? Szkolna? No to kara bo nauczyciele powinni dac przykład i siedzieć w domu
Zbychu
Zbychu 16.03.2020, 21:21
Teraz czas na panią od wf, to dopiero moc!
Goska
Goska 16.03.2020, 21:19
A Pani Madzia poćwiczy?
Przerost formy nad treścią
WKS
WKS 16.03.2020, 20:59
Jelcz ma moc!
Kasia
Kasia 16.03.2020, 19:05
Można? można.
Obserwator
Obserwator 16.03.2020, 18:36
Widać dobrą rękę gospodarza szkoły!!
Elka
Elka 16.03.2020, 18:36
Fajny sprzęt. Można wpaść na bieżnie?
Marek
Marek 16.03.2020, 17:59
I to jest szkoła. Gratuluję.
Rodzic
Rodzic 16.03.2020, 17:53
Brawo! Co za wspaniała szkoła!

Pozostałe