Jesteśmy gazetą roku!

  • 18.03.2020, 12:48
  • Redakcja
Jesteśmy gazetą roku!
Rozstrzygnięto konkurs SGL Local Press 2019! Zdobyliśmy osiem nominacji, wygraliśmy w dwóch kategoriach i zostaliśmy najlepszą gazetą lokalną 2019 roku w kraju!

Naszych dziennikarzy wyróżniono osiem razy:

* Cztery nominacje otrzymał Kamil Tysa za artykuły "Chłopiec, który przeżył", "(Bez)wartościowa", "To była tragedia. Przede wszystkim tragedia" i "Chciała powstrzymać zwyrodnialców, stała się łatwym wyjściem” 

* Dwukrotnie nominowany został Jerzy Kamiński za teksty " Zmowa milczenia" i "RODZICE: To Małgosia jest tu najważniejsza!". Oba materiały zostały także wyróżnione nagrodami głównymi SGL Local Press w kategoriach wywiad oraz reportaż.

* Krzysztofa Trybulskiego nominowano za artykuł  "No i kto tu w końcu rządził?"

* Doceniona nominacją została akcja społeczna "Mój sąsiad uchodźca", którą przygotowała Wioletta Kamińska.

Osiem wyróżnień i dwie nagrody sprawiły, że zdobyliśmy tytuł gazety roku 2019! Udało nam się to już po raz drugi. 5 lat temu byliśmy gazetą roku 2014.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek
Tomek 18.03.2020, 14:44
Moja szkoła!
Jacek
Jacek 18.03.2020, 13:32
Gratuluję! Cieszę się razem z Wami :-) W końcu jestem czytelnikiem od zawsze ;-) Pozdrawiam serdecznie!

Pozostałe