Sprostowanie

  • 18.03.2020, 13:36
  • Krzysztof Trybulski
Sprostowanie
W swoim tekście "Jest źle, nawet bardzo źle, ale jeszcze nie beznadziejnie..." z początków marca, omyłkowo i w sposób niezamierzony nazwałem Turniej "Giganci Siatkówki" turniejem "Gwiazd Siatkówki", prawdopodobnie poprzez telewizyjne - ale jak najbardziej pozytywne - skojarzenia. W żaden sposób nie zamierzałem deprecjonować tego turnieju.

Błędnie podałem też w artykule liczbę punktów, zdobytych przez zespół "Rosiek" Syców po rundzie zasadniczej, bo faktycznie było ich sześć a nie trzy - jak napisałem.

Przepraszam za nazwanie drużyny "Rosiek" Syców "smartfonowym klubem na kółkach" oraz za określenie "PKPK "Siatkarz" Oleśnica (...) od kilku lat krąży ze swoim stowarzyszeniem sportowym, zmieszczonym bez większego trudu na smartfonie, po okolicznych miejscowościach". Faktycznie, pisząc o rzekomym "konflikcie Przemysława Rozdolskiego z oleśnickimi władzami samorządowymi", nie zasięgnąłem opinii obu stron na ten temat.

Za wszelkie niezamierzone, ale odczytane jako niewłaściwe sformułowania, adresowane w moich artykułach do stowarzyszenia PKPS "Siatkarz" Oleśnica, wszystkich zainteresowanych serdecznie jeszcze raz przepraszam!

Krzysztof Trybulski

Krzysztof Trybulski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 19.03.2020, 12:02
O redaktor odszczekuje , jak ładnie - tylko dlaczego ta informacja jest na samym dole strony ??
Waldek
Waldek 18.03.2020, 17:29
Panie Redaktorze. Sprostowanie które Pan wystosował świadczy tylko o braku rzetelności i kompetencji przekazu informacji zarówno tego portalu jak również osób w nim pracującym.
Boli też fakt, że sprostowanie zostało napisane, a oczerniający Turniej, stowarzyszenie i drużynę oraz siatkarzy a do tego kibiców Rośka Syców po interwencji prawnej stowarzyszenia, a nie z własnej nieprzymuszonej woli. Pokazuje to, że wszystko zło które spływa na "biedny" czyt. skrzywdzony przez wszystkich, Klub jest wina nie, nieporadnych i mało wpływowych władz klubu, siatkarzy "armii zaciężnej" jej trenera czy też radnych miasta Oława.
Przeprosiny przydałyby się również kibicom, siatkarzom i trenerom Rośka Syców.
Pozdrawiam

Pozostałe