Przemek potrzebuje pomocy

  • 26.03.2020, 08:06 (aktualizacja 26.03.2020, 08:13)
  • tuOlawa BS
Przemek potrzebuje pomocy
Przemek (lat 10,5) choruje na nieuleczalną i śmiertelną chorobę, jaką jest dystrofia mięśniowa Duchenne'a.
Choroba charakteryzuje się osłabieniem i zanikiem mięśni. W wieku do 12 lat chory przestaje chodzić a w wieku do 28 lat umiera z powodu niewydolności krążeniowej bądź oddechowej. Aby spowolnić ten proces musimy Przemka stale rehabilitować i podawać leki, suplementy diety i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia tzw. nutridrinki bogate w białko. Niestety rehabilitacja i koszty leczenia przewyższają nasze możliwości finansowe.
W związku z tym prosimy o wsparcie nas w walce z chorobą synka poprzez dobrowolne wpłaty na stworzoną w tym celu zrzutkę: https://zrzutka.pl/4m89yz
Zapraszam również wszystkich, którzy chcą nas wesprzeć do dołączania do grypy na Facebooku o nazwie Pomoc dla Przemka - LICYTACJE (link tutaj: https://www.facebook.com/groups/673288439841722/). Wystawiane tam są na sprzedaż różne rzeczy typu pamiątki sportowe z autografami, ozdoby robione ręcznie i wiele innych.
Osoby chcące nam pomóc również mogą tam wystawiać swoje rzeczy na rzecz leczenia i rehabilitacji Przemka.
 
Z góry bardzo dziękuję za okazaną pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Szymon Standio
tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe