Wirtualny "Bieg dla Marty" ma nowy termin

  • 15.04.2020, 08:03
  • (tk)
 Wirtualny "Bieg dla Marty" ma nowy termin
Uda się na początku maja?

Staramy się na bieżąco informować o ciekawej inicjatywie działaczy Klubu Biegacza "Harcownik" Jelcz-Laskowice. Mimo zakazu organizowania wszelkich imprez sportowych, znaleźli oni sposób na podtrzymanie kondycji fizycznej, a przy okazji także uczynienie czegoś dobrego i pożytecznego. Dynamiczna sytuacja, związana z pandemią koronawirusa, wymusza jednak ciągłe modyfikacje zamierzeń organizatorów Wirtualnego Biegu Charytatywnego, którego celem jest pomoc finansowa Marcie Zakowicz - młodej mieszkance podoławskich Wójcic, cierpiącej na białaczkę

-  Początkowo chcieliśmy, aby uczestnicy biegu wyruszyli na trasy 6 kwietnia, ale wobec wprowadzonego przez władze państwowe zakazu swobodnego poruszania się, przesunęliśmy na 12 kwietnia, inaugurację tych nietypowych zawodów, ale szybko okazało się, że i ten drugi termin jest niemożliwy do zrealizowania pomysłu, więc teraz planujemy rozpoczęcie imprezy 1 maja - informuje Arkadiusz Tołłoczko, prezes KB "Harcownik" J-L i dodaje: - W zależności od rozwoju sytuacji również ta data też może być, niestety, po raz kolejny skorygowana. Wszyscy zainteresowani będą na bieżąco o tym informowani, za pośrednictwem facebookowego profilu "Harcownika".  Chcemy oczywiście jak najszybciej zrealizować nasz pomysł, bo choroba Marty nie ma kwarantanny, a czas leci!

W razie pytań czy uwag, można kontaktować się z Eweliną Ziółkowską z Klubu Biegacza "Harcownik" Jelcz-Laskowice - tel.: +48-503-508-803.

(tk)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe