Niesamowita moc konwertera mp3 z YT

  • 20.04.2019, 19:18
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Niesamowita moc konwertera mp3 z YT
Codziennie słuchamy muzyki, ciekawych wykładów, podcastów i oglądamy edukacyjne filmy. To wszystko oczywiście na YouTube. A gdyby tak zabrać to ze sobą wszędzie, nawet gdy nie będzie Internetu bo się skończy lub nawali... Gdyby tylko się tak dało. A jeśli powiem, że się da? I że jest to jedno z popularniejszych rozwiązań, z którego chętnie korzysta kilka milionów ludzi? A przecież z rozwojem technologicznym Internetu, wszystko się zmieniło. Powstały nawet takie strony, które zamienią film z YouTube na plik w formie mp3. Zdziwieni? A potem może być już tylko ciekawiej! Pobieranie mp3 z YouTube to sprawa bardzo banalna. Korzysta z tego rozwiązania wiele osób, w różnym wieku, z różnych środowisk, siedzących na różnych stanowiskach. Jest to niezwykle popularne bo to metoda banalna, szybka i bezpłatna. A dodatkowo dzięki temu możemy cieszyć się swoją ulubioną muzyką na wybranym przez siebie urządzeniu. Tak właśnie działa przetwornik mp3 z YouTube. A to nie koniec ciekawych informacji. Wręcz przeciwnie - to dopiero początek. Jeśli ktoś zastanawia się, gdzie można znaleźć taki konwerter mp3 z YouTube to chętnie odeśle wszystkich do specjalnego artykułu, który niedawno powstał na ten temat i który skutecznie wyczerpuje zagadnienie przetworników mp3 z YouTube - znaleźć można go na https://alemovie.pl/rankingi/przetwornik-mp3. My jednak postaramy się nieco skompresować wszelkie wiadomości, które są tam zawarte. Przede wszystkim chętnie przedstawimy powody, dla których ludzie korzystają z takiego rozwiązania, opowiemy jak działa i poruszymy kwestie legalności.

Legalne, czy nie?

I zaczniemy właśnie od tego punktu. Każdy patrzy na niego inaczej, a oficjalna wersja jest taka, że jak najbardziej można, jeśli tylko zamierzamy spełnić poniższe warunki:
  • nie rozpowszechniamy dalej dzieła
  • ściągamy je na własny użytek na swoje urządzenie elektroniczne
  • NIE SPRZEDAJEMY GO
Dlaczego ostatni punkt napisany jest wielkimi literami? Ponieważ gdybyśmy tylko dopuścili się sprzedaży materiału, który ściągnęliśmy na swój telefon za pomocą konwertera, złamalibyśmy prawo autorskie. A za to grożą naprawdę konkretne kary.

Jak działa i dlaczego ludzie z niego korzystają?

Jest bardzo prosty w obsłudze bo wystarczy tylko w specjalne miejsce wkleić adres URL filmu, a następnie przetworzyć go z filmu na YT na format mp3. I gotowe! Możemy cieszyć się plikiem na swoim telefonie, komputerze czy tablecie. A ludzie korzystają z niego z różnych powodów - przecież każdy z nas jest inny i kierują nim zupełnie inne pobudki. Mimo wszystko polecamy sprawdzić artykuł, do którego link podaliśmy powyżej, by wiedzieć na ten temat jeszcze więcej.
(tekst sponsorowany)
 
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe