Czytelnik: - Przecież to jest kpina

  • 18.05.2020, 12:16 (aktualizacja 18.05.2020, 14:41)
  • TuOlawa (AH)
Czytelnik: - Przecież to jest kpina
- Przy poczcie stoją 3 samochody, blokując jakiekolwiek przejście - pisze Sebastian, który zgłosił to Straży Miejskiej w Oławie, ale bez efektu

- Straż miejska przejechała obok i nawet się nie zatrzymali - pisze do redakcji. - Kiedy zadzwoniłem z interwencją to jej nie przyjęli, bo zwalają na wirusa. Przecież to jest kpina. Nie jest to pierwsza taka sytuacja. Kto ma w takim razie pilnować tego porządku?

Dlaczego strażnicy nie przyjęli tego zgłoszenia? Zapytaliśmy o to, czekamy na odpowiedź.

AKTUALIZACJA. Jest odpowiedź Straży Miejskiej - https://www.tuolawa.pl/wiadomosci/19663,straznicy-maja-zwiazane-rece-wojewoda-nakazal-interweniowac-tylko-w-zwiazku-z-koronawirusem

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
abc
abc 19.05.2020, 08:57
Parkingi w Oławie, takie jak ten przy Poczcie, powinny być płatne! Wtedy skończyłoby się parkowanie w dzień przez mieszkańców pobliskich bloków. Na cały dzień zajęte miejsca parkingowe dla klientów poczty i sklepów. Od godz. 18.00 do godz. 8.00 pozwolić parkować za darmo. Czy to takie trudne Panie Burmistrzu?
Miesz
Miesz 19.05.2020, 08:46
Także wczoraj dzwoniłem do straży i powiedzialł pan że tylko policja ponieważ oni wyjeżdżają tylko do coronavirusa!😁
Mario30
Mario30 19.05.2020, 06:59
Do takiego czegoś nie przyjadą, ale za brak maseczki to szybko 500 zł by Ci wystawili.
Lukasz
Lukasz 19.05.2020, 06:37
Pensji tez nie pobierają z powodu wirusa?
D
D 18.05.2020, 19:50
Znowu Seba wali z ucha.
don
don 18.05.2020, 17:51
ale jaja,ale jaja
Szpicel
Szpicel 18.05.2020, 15:50
Podstawowym narzędziem do anonimowej denuncjacji może być policyjna mapa zagrożeń, albo dla odważniejszych nr telefonu 112
Kazik
Kazik 18.05.2020, 15:42
.... ile czasu trzeba aby wypisać trzy mandaty ?
Jasiu
Jasiu 18.05.2020, 14:25
Może to kogoś zdziwić, ale SM i Policja mają też inne zajęcia, niż wystawianie mandatów za parkowanie.
Z parkowaniem w Oławie, to trochę jak u Kalego - mają karać za złe parkowanie, ale nie mnie (wtedy to są upierdliwi, czepiają się, bo ja na chwilę i nie było wolnego w całej okolicy).
Janek
Janek 18.05.2020, 14:12
Przed przystapieniem do przejscia auta troche trzeba sie rozciagnac, wskonczyc na maske, dach , tupnac przy okazji w szybe zrobic pajaczka i zeskoczyc z drugiej strony telemarkiem.
obserwator
obserwator 18.05.2020, 14:12
Nagminnie w tym miejscu parkują, jak jedni odjadą to drudzy przyjadą i zaparkują i tak jest codziennie, na trawniku przy ścianie też wjeżdżają i parkują, jest monitoring na ścianie budynku poczty i co z tego, jak jednemu się powiedziało,że źle parkuje to wielce oburzony był, gdy postraszyło się że do straży miejskiej zadzwonię-poskutkowało i szybko odjechał. Są numery rejestracyjne- dać takie mandaty, aby na bardzo długo zapamiętali a nie tylko upominanie.
olavka
olavka 18.05.2020, 13:46
pasą się słonie na dzikim betonie ;(
zielony jeszcze do przymknięcia okiem, stoi nie wadząc nikomu, ma tam jakąś czerwoną tabliczkę być może "zaopatrzenie" (nie wiadomo czego bo wokół tylko trawnik) pomijając fakt niszczenia zieleni, ale ta doklejona reszta i to szare coś na środku to już przegięcie że widząc to przejeżdżający stróże prawa (byle która instytucja) niby nie widzi?! to samo jest w innych miejscach, zaparkowane na zakrętach auta stwarzające zagrożenia aż policja czy SM je musi łukiem omijać wjeżdzając na przeciwległy pas i ONI NIE WIDZĄ problemu.
Zrobieporzadek
Zrobieporzadek 18.05.2020, 12:48
Czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce, lusterka będą latały w powietrzu
A
A 18.05.2020, 15:53
Pomyśl, to nie boli.

Pozostałe