Starosta: - Musimy być czujni i bardzo się pilnować

  • 21.05.2020, 16:51
  • Źródło: /www.facebook.com/starostwo.olawa/
Starosta: - Musimy być czujni i bardzo się pilnować
30 zakażonych w powiecie, to wzrost o jedną osobę od wczoraj. W szpitalu jest 9 osób (również o jedną osobę więcej niż wczoraj), objętych kwarantanną 136, większość to powracający z zagranicy.

- Od kilku dni widzimy stabilizację, chociaż od początku pandemii ilość osób, które uległy zakażeniu nieznacznie rośnie. Nasze przedszkole przy Zespole Szkół Specjalnych funkcjonuje normalnie, dzisiaj była tam 5 dzieci. Biorąc pod uwagę dzisiejsze informacje o ilości osób zakażonych na Dolnym Śląsku (tylko 3 osoby) w stosunku do tego, co działo się wczoraj, kiedy w kraju stwierdzono 470 zakażonych, musimy się bardzo pilnować i zachować czujność, bo nie ma żadnej gwarancji, że ognisko koronawirusa może pojawić się również u nas. Musimy przestrzegać cały czas zasad bezpieczeństwa.

 

Źródło: /www.facebook.com/starostwo.olawa/

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe