Coraz więcej hejtu i gróźb. Komendant główny w obronie policjantów

  • 22.05.2020, 08:49 (aktualizacja 22.05.2020, 09:09)
  • Źródło: policja.pl
Coraz więcej hejtu i gróźb. Komendant główny w obronie policjantów http://www.info.policja.pl
Komendant Główny Policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk w związku z coraz częściej pojawiającymi się atakami hejtu i bezpośrednich gróźb wobec policjantów i pracowników Policji oraz ich rodzin, w specjalnym liście zapewnił, że zawsze będzie bronił godności i dobrego imienia Policji oraz jej funkcjonariuszy i pracowników, a osoby, które dopuszczają się takich czynów, poniosą odpowiedzialność

Poniżej publikujemy list w całości:

Źródło: policja.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polak
Polak 25.05.2020, 12:17
"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej."

Słowa przysięgi, nie ma tam mowy o robieniu z policji firmy nastawionej na zyski, prywatnej firmy rządu polskiego, popieraniu i łamania konstytucji, to my polski naród pracujemy na ich wynagrodzenie, żeby wymagać od nas polaków przestrzegania prawa niech zaczną od siebie, mniej alkoholu więcej edukacji.
Kazik
Kazik 22.05.2020, 10:02
hejt , hejtem
ale zawsze można kogoś chwalić lub krytykować , a tego prawo nie zabrania

Pozostałe