Zaczarowany Dzień Dziecka on-line

  • 24.05.2020, 17:33
  • (tk)
Zaczarowany Dzień Dziecka on-line
Miejsko-Gminne Centrum Kultury zaprasza na Dzień Dziecka - będzie inaczej niż zwykle!

W programie:
niedziela, 31 maja 2020, godz. 15:00 - Bajkowy Quiz Live
Przeprowadzimy Was przez najlepsze, najpopularniejsze i najgłośniejsze bajki, baśnie, filmy animowane! Quiz w wersji animacyjno-obrazkowej zobaczycie na ekranach Waszych TV. To interaktywna zabawa pełna wspomnień dla Was i Waszych rodziców.
Jesteśmy partnerem Bajkowego Quizu, co oznacza że ufundujemy trzy nagrody :) Trójka zwycięzców otrzyma możliwość bezpłatnego uczestnictwa na wybrane zajęcia dla dzieci w nowym sezonie MGCK.
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/540718013272561/

niedziela, 31 maja 2020, godz. 18:00 - koncert on-line „Czereśnie”
Wyobraźcie sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i interakcji z publicznością. Wyobraźcie sobie zespół dla dzieci inny niż wszystkie – „Czereśnie”!
Transmisja do obejrzenia na naszym kanale Facebook.

poniedziałek, 1 czerwca 2020, godz. 18:00 - spektakl on-line pt. „Zaczarowany pokój” w wykonaniu TeatRegeneracja
Teatralna bajkowa historia, która opiera się na najważniejszych wartościach w życiu człowieka. Dzieci mają okazję przekonać się jak ważne są tolerancja, szacunek, pomoc, przyjaźń i miłość. Zuzia, mała psotnica, wreszcie wyjeżdża na długo wyczekiwane wakacje do swoich dziadków. Dziadek Jerzy przygotowuje dla wnuczki do spania dawny pokój jej Mamy, który okazuje się kryć w swoich zakamarkach wiele niespodzianek. Dziewczynka zupełnie nieplanowanie staje się uczestniczką niezwykłej podróży, w której towarzyszą jej m.in. porzucone zabawki Mamy. Czy Zuzia odkryje wszystkie tajemnice wyjątkowego pokoju? Czy uda jej się poznać prawdziwą przyjaźń?
Transmisja do obejrzenia na naszym kanale Facebook.

(tk)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe