KORONAWIRUS. Najnowsze ogólnopolskie dane

  • 29.05.2020, 17:53
  • tuOlawa BS
KORONAWIRUS. Najnowsze ogólnopolskie dane
Dane pochodzą z Ministerstwa Zdrowia, aktualne na 29 maja 2020, godzina 17:30

Cała Polska    23155    (1051 zgonów), w tym w województwach:

  • dolnośląskie    2556    (102 zgony)    
  • kujawsko-pomorskie    594    (46 zgonów)
  • lubelskie    486    (15 zgonów)
  • lubuskie    114    
  • łódzkie    1488    (64 zgony)
  • małopolskie    1199    (40 zgonów)
  • mazowieckie    3494    (262 zgony)
  • opolskie    631    (47 zgonów)
  • podkarpackie    382    (35 zgonów)
  • podlaskie    445    (9 zgonów)
  • pomorskie    552    (34 zgony)
  • śląskie    7919    (204 zgony)
  • świętokrzyskie    439    (22 zgony)
  • warmińsko-mazurskie    179    (1 zgon)
  • wielkopolskie    2146    (151 zgonów)
  • zachodniopomorskie    531    (19 zgonów)
tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Refleksja
Refleksja 31.05.2020, 13:12
Rtg w dobie koronawirusa dla zdrowych?? Czy to nie ryzykowne?
obserwator
obserwator 30.05.2020, 21:29
Przeczytaj sobie na stronie szpitala jak bezpiecznie jest robiony rtg.
Nie każdy chory ma robione zdjęcie, zdrowi też.
Nie panikuj. do tej pory robiono zdjęcia i nie było zakażeń.
Grypa, biegunka i inne zakaźne choroby też rozprzestrzeniają się, jeżeli nie zastosujemy rygory sanitarne. Każda choroba zostawia jakieś wirusy. Więc nie panikuj gościu i nie siej jej.
Gość
Gość 30.05.2020, 17:42
Przecież na rtg idą często osoby z kaszlem, gorączka, żeby sprawdzić co to za infekcja. Jaka gwarancja że nie ma wśród nich zarażonego? I że nie zostawi niechcący wirusa, który długo przecież potrafi przetrwać w pomieszczeniu?
obserwator
obserwator 30.05.2020, 16:01
Ludzie nie panikujcie, nie piszcie takich głupot. Bezpiecznie można zrobić rtg, wcale nie musiała się zarazić, mogła być przeziębiona wcześniej i dlatego gorączkowała, to nie świadczy o tym że ma już coronawirusa.
Jedna pani drugiej pani powiedziała........ i tak można w nieskończoność słuchać co ludzie gadaj a drudzy piszą bo usłyszeli. Przestańcie się nakręcać i innych nakręcać. Idź do parku i przewietrz się albo pobiegaj po lesie na zdrowie Ci to wyjdzie.
Gość
Gość 30.05.2020, 01:29
Lekarz medycyny pracy z pewnej miejscowości wysłał moją koleżanką na rtg płuc w ramach badań okresowych do pracy. Ona boi się, że zaraziła się coronawirusem, bo przecież różni pacjenci się prześwietlają.Szczerze mówiąc przestraszyła mnie i martwię się o nią bo twierdzi że kiepsko zaczyna się czuć. Mówi mi, że poszła zdrowa a wróciła chora. Dzisiaj miała temperature 38 stopni. Czy w Oławie też w dobie koronawirusa takie badania teraz zlecają?

Zaniepokojony
Zaniepokojony 29.05.2020, 18:47
Może lepiej sprawdźcie co dzieje się w Olawskim szpitalu? Chodzą słuchy że jeden z lekarzy jest dodatni 🤔

Pozostałe