Zostawione na dachu

  • 13.04.2019, 08:55
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zostawione na dachu
Przesyłam redakcji zdjęcia z opisem - do opublikowania w dziale minus - pisze mieszkaniec osiedla Chrobrego. - Oto w jaki sposób są składowane i wykorzystywane butle na propan-butan. Sytuacja ma miejsce na dachu czteropiętrowego budynku pod zarządem Spółdzielni "Odra" przy ul. Bolesława Chrobrego 106, gdzie trwa remont. Butle są pozostawiane na noc i w żaden sposób niezabezpieczone. * Zgadzacie się z Czytelnikiem? Słusznie zwraca na to uwagę? *  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lucjan
Lucjan 13.04.2019, 19:48
Sobota wieczór a butle nadal na dachu nie zabezpieczone. Rozumie że jest remont ale teraz na dachu nie ma nikogo, dlaczego sprzęt nie jest zabierany po skończeniu pracy ? Składowanie butli w taki sposób to naruszenie przepisów które jasno precyzują sposób przechowywania butli na propan-butan. Gdzie jest kontrola nad pracami ze strony Spółdzielni Odra ?
gruby
gruby 13.04.2019, 15:03
Jest remont, porządek na dachu jest, co się czepiacie?
waga 70
waga 70 13.04.2019, 09:16
Może i zgoda.Tylko pytanie jak tamten ,,mieszkaniec wlazł i po co,,, Potem narzeka że trzeba robic dach.

Pozostałe