Rusza proces w sprawie głośnej zbrodni!

  • 03.04.2019, 18:40
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Rusza proces w sprawie głośnej zbrodni!

Na czwartek, 4 kwietnia przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu zaplanowano pierwsze jawne posiedzenie w głośnej sprawie o zabójstwo w Miłoszycach.

Na ławie oskarżonych usiądą Ireneusz M. i Norbert Basiura, który wyraża zgodę na podawanie nazwiska i pokazywania wizerunku, bo - jak mówi - jest niewinny i nie ma nic do ukrycia. Ireneusza M. trzeba będzie doprowadzić z więzienia, gdzie odbywa już karę za inne przestępstwa. Norbert Basiura będzie odpowiadał z tzw. wolnej stopy, bo sąd nie zdecydował się na przedłużenie mu areszty tymczasowego. Oskarżycielem jest Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej we Wrocławiu. Kilka miesięcy temu publikowaliśmy rozmowę z Norbertem Basiurą. Artykuł można przeczytać tutaj: https://gazeta-olawa.pl/rozmowy/88410-bez-problemu-spojrze-rodzicom-malgosi-prosto-oczy/ Przypomnijmy, że do tego głośnego zabójstwa doszło w noc sylwestrową ponad 20 lat temu w Miłoszycach. O tej zbrodni pisaliśmy wiele razy, m.in. tutaj: https://gazeta-olawa.pl/informacje/64959-zajrzeli-grobu-malgosi/ https://gazeta-olawa.pl/news/82895-sprawa-miloszycka-drugi-zatrzymany/   https://gazeta-olawa.pl/informacje/74722-dziennikarze-o-miloszyckiej-zbrodni/ https://gazeta-olawa.pl/informacje/71775-morderstwem-tego-mozna-nazwac-dziewczyna-zamarzla/ https://gazeta-olawa.pl/news/archiwum/44288-pozostali-sprawcy-zbrodni-sa-tu-w-aktach/ https://gazeta-olawa.pl/informacje/75044-krajobraz-po-zbrodni/ (ck)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 04.04.2019, 17:30
Wszyscy wiedzą kto jest winny nawet policja teraz ale kasa robi swoje.
gość
gość 14.10.2020, 20:18
Jak wiesz to powiedz.
kmwtw
kmwtw 04.04.2019, 14:36
To ciekawe skąd jego slady genetyczne na ciele ofiary. Nikt nic nie chce mówić, wsadzić go też aż zacznie mówić prawdę co tam się stało.
(...) krętacze

Pozostałe