Duda popiera Trzaskowskiego

  • 06.07.2020, 14:05 (aktualizacja 06.07.2020, 14:35)
  • TuOlawa JK
Spotkanie z europosłem Dudą.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na oławskim skwerze Adama Wójcika rozpoczęło się spotkanie z europosłem Jarosławem Dudą i senator Alicją Chybicką - w ramach akcji #TydzieńDlaTrzaskowskiego

Organizatorem spotkania jest oławski radny Albert Zieliński. Spotkanie ma być krótkie i zakończy się wspólnym zdjęciem wyrażającym poparcie dla kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego. - Spotykamy się na 5 dni przed wyborami, żeby przekonać tych, którzy się jeszcze wahają, aby poparli Rafała Trzaskowskiego - mówi Anna Leszczyńska. - A tym, jak ważne są te wybory, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Chcemy takiego prezydenta, który łączy, a nie dzieli.

- Strata z pierwszej tury została odrobiona - mówi Albert Zieliński. - Te wybory powinniśmy wygrać!

- Głosujcie na Rafała Trzaskowskiego, to jest fantastyczny wybór - mówiła profesor Alicja Chybicka. - Jeśli zagłosujecie na niego, zagłosujecie na Polskę demokratyczną, europejską, na trójpodział władzy. Na dobre życie dla Polaków. Na miejsca w naszym kraju dla wszystkich ludzi, niezależnie do koloru skóry, wyznania czy preferencji seksualnych.

 

 

 

TuOlawa JK

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leon
Leon 08.07.2020, 21:28
Czeki bez pokrycia rozdaje Krzywousty może ciemni wyborcy to też kupią.
He he he
He he he 08.07.2020, 20:27
Trzaskowski nie odpowiada za Warszawę tak jak Tusk nie odpowiadał za Polskę.
Gość
Gość 08.07.2020, 08:08
Ci którzy chcą winić Trzaskowskiego za wypadek w Warszawie żyją w oparach absurdu
anonim
anonim 07.07.2020, 17:08
Z początku uważałem, że nie wolno winić Trzaskowskiego za tego kierowcę narkomana w Warszawie, ale można zastanawiać się, czemu to prywatna firma obsługuje trasy, nie sprawdzając, że kierowca wcześniej miał konflikt z prawem. Warszawa stolica największe miasto powinna mieć solidny pks, a nie wynajmować firmy, które werbują takich kierowców.
Trzaskowski jak widać nie kontroluje zupełnie Warszawy, jacyś goście ustawiają umowy pod kamienice i wywłaszczanie mieszkańców, teraz sprawa z autobusem. Duda mnie wkurza, ale Trzaskowski poza chwaleniem się wykształceniem czy znajomością języków to za dużo do przekazania nie ma.
M
M 08.07.2020, 07:39
Tak jest taniej dla podatnika. Jakby Warszawa miały własny PKS to musiałaby dbać o naprawy, tabor zastępczy, serwis, szkolenia, itd., itp. A tak jedynie płaci firmie wynagrodzenie i to wszystko jest na głowie prywatnej firmy. Ta sama firma obsługuje komunikację miejską również w innych miastach. Ponadto jest szereg innych firm, które również świadczą usługi dla przewoźników miejskich w innych miastach, np: we Wrocławiu. To trochę tak jakbyś miał pretensje do dyrektora GDDKiA za to, że na którejś budowie autostrady chłopaczek od podawania żużlu przyszedł do pracy pod wpływem.
Z resztą spójrzcie jaka to jest podwójna moralność jak dwóch kierowców autobusu przyszło do pracy pod wpływem to jest wina Trzaskowskiego, ale jak Szumowski przelał setki milionów złotych firmie krzak za respiratory których nikt nigdy nie widział, bez żadnych gwarancji i zabezpieczenia to jest wszystko ok, albo jak więźniowie wieszają się w zakładach karnych na potęgę to też Ziobro jest cacy.
anonim
anonim 08.07.2020, 17:18
Nikt nie pisał że tak powinno być, jak piszesz, ale myśleliśmy że chociaż Trzaskowski jest lepszy. Szumowskiego nie bronię jednak przetarg musiał mieć przyspieszone procedury od tego zależało życie wielu ludzi. Przy normalnej procedurze przetargu to trwało by wiele miesięcy.
M
M 09.07.2020, 09:05
To w przyspieszonej procedurze przelewasz setki milionów złotych bez żadnych gwarancji czy zabezpieczenia gościowi, który oficjalnie zajmuje się lotami motolotnią, a na liście ONZ figuruje jako handlarz bronią. Nie, no to jest przecież bardzo wiarygodny kontrahent. Tak samo jak te maseczki kupowane od handlarza oscypków czy instruktora narciarstwa. Gdzie jest nadzór, rzecznik dyscypliny finansów publicznych i osłona kontrwywiadowcza? O czymś takim już nie można powiedzieć, że to jest "państwo teoretyczne", bo nazwanie tego państwem świadczyłoby jednak o jakimkolwiek poziomie organizacji.
Gość
Gość 07.07.2020, 14:06
Możecie piszczeć, lecz 12.07.wybory w mieście powiatowym OŁAWA wygra Rafał Trzaskowski. A dlaczego właśnie tutaj? Pomyślcie.
alina
alina 07.07.2020, 18:33
Bo Oława to jednak wciąż czerwone miasto - przez prawie 50 lat stacjonowały tu wojska sowieckie i tyleż samo czasu musi upłynąć aby się z tego otrząsnąć.
M
M 08.07.2020, 07:39
nie no mam nadzieję, że tą zarazę popisowską szybciej wyplenią
ŚWO
ŚWO 07.07.2020, 12:05
Głosuję przciw trzaskowskim i nitrasom .bo wolę marsz niepoległości od parady równości. jestem przeciw adopcji dzieci przez pederastów .oraz nie chcę przymusowego napływu uchodżców z afryki i azji na rozkaz reich kanclerz makreli angeli
M
M 07.07.2020, 13:11
ale tak między bogiem a prawdą, to np: dwóch gejów by gorzej wychowało dziecko niż ten ułaskawiony przez prezydenta o którym tak głośno? A np: jak ojciec załóżmy górnik zginie w wypadku w kopalni to dziecko wychowywane przez matkę i babcię jest gorsze? A co do marszów i parad to do obu stron można mieć zastrzeżenia i zarówno na jedno jak i drugie bym nie poszedł, ale organizacja zgromadzeń to kompetencja samorządów a nie prezydenta. Podobnie ma się kwestia polityki imigracyjnej, to kompetencja rządu.
dziadek 3
dziadek 3 07.07.2020, 10:48
Tylko Rafał
anonim
anonim 07.07.2020, 10:16
nie chciałem iść na wybory ale im bardziej pokazują niemieckich dziennikarzy i polityków którzy krytykują polski rząd to utwierdzam się w przekonaniu że dobrze zrobię jeśli zagłosuję na Dudę. A tytuł w gazecie żałosny jest. Bo przecież to europoseł Jarosław Duda członek platformy popiera kandydata platformy.
A to obrzucanie się kto więcej bannerów zniszczył jest żałosne. Wszyscy jesteście siebie warci ale z zamkniętymi oczami zagłosuję na Dudę.
M
M 07.07.2020, 12:25
no, bo gwałt na dziecku to "sprawa rodzinna"...
pisnięty
pisnięty 07.07.2020, 09:30
Wczoraj ludzie od Kościelaka rozlepiali plakaty wyborcze A.Dudy na drzewach (!) w mieście, czy miasto wydało na to zgodę? Panie Burmistrzu?
alina
alina 07.07.2020, 18:40
Plakaty umocowane są taśmą klejącą /chyba oglądali jak Trzaskowski drzwi naprawiał/ która drzew nie niszczy. Mam nadzieję, pisniety, że zostawisz te plakaty w spokoju i jutro też tam będą.
pisnięty
pisnięty 09.07.2020, 08:25
Nie zrywam plakatów jak pisowcy!
Leon
Leon 06.07.2020, 23:07
Dojna Zmiana drży w posadach jak im Trzaśnie prezydent to się dojni pozagryzają.
Lucek
Lucek 06.07.2020, 21:10
Gnojowica pod wysokim ciśnieniem i rozgonić to lewactwo....
Antyplatfus
Antyplatfus 06.07.2020, 21:05
Gonić tą hucpę i tą byłą piłkarzynę co ten LGBT, gender i śmierdzące lewactwo tu ściąga....
cde
cde 07.07.2020, 09:26
Ja lubię tylko lewaków z PiS-U. To są prawdziwi komuniści, rozdają pieniądze wszystkim według potrzeb.
alina
alina 06.07.2020, 20:03
ale ludzi, ja cie nie mogę. Panie Zieliński , a kto Panu powiedział, że RT odrobił straty z I tury? Dlatego że macie taaaaką przewage niszczycie plakaty i banery PAD? To oznaka miłości, inteligencji i kultury?
anonim
anonim 06.07.2020, 19:24
pan Trzaskowski publicznie mówi o ochronie środowiska i jednocześnie są wylewane ścieki do Wisły. Co innego mówi a co innego robi w Warszawie
anonim
anonim 06.07.2020, 19:22
w sobotę Trzaskowski publicznie powiedział że jest przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe więc głosy lewicy straci i to bardzo
BHO
BHO 06.07.2020, 16:44
Lewactwo napiera.niestety nie mają nic konkretnego do zaproponowania.tylko jazgot pod tytułem antypis .jak wygra trzaskoski to mamy następne 3 lata kłotni i vetowania wszystkiego.mamy przykład senatu opanowanego przez po-pleczników niemiec i eurokołchozu.
do BHO
do BHO 06.07.2020, 19:48
a € z eurokplchozu tobie pasuje brać ?
Do do
Do do 06.07.2020, 21:17
A to chyba juz dopłacamy..??
Nie idę na wybory
Nie idę na wybory 06.07.2020, 16:30
Widzę tłumy wielbicieli.
Ja
Ja 06.07.2020, 19:08
Dzikie tłumy wielbicieli PO czyli Kaczor i jego drużyna (a raczej Kaczor i jego kamanda). Sukces murowany
Jan
Jan 08.07.2020, 18:55
Gdyby Pilawa przyszedł z rowerem byłoby ich więcej
Wyborca
Wyborca 06.07.2020, 14:52
A ładna Wiola z Tomkiem czemu nie przyszli.?Gratulacje dla radnego Alberta.Wygra Rafał!!

Pozostałe