Kilka czułości Ani Kamińskiej

  • 29.07.2020, 09:43
  • TuOlawa (AH)
Kilka czułości Ani Kamińskiej
Centrum Sztuki zaprasza 7 sierpnia o godz. 20.00 na spotkanie muzyczne w Parku Miejskim przy dworcu PKP

W kameralnej i klimatycznej atmosferze letniego wieczoru, na kocyku i podusi, zostaniemy obdarowani "Kilkoma czułościami" dźwięków autorskiej muzyki i śpiewu Anny Kamińskiej z towarzyszącym jej zespołem. Ze sceny w Parku Miejskim popłyną melancholijne melodie i szczere słowa o miłości.

"Kilka czułości" to kameralny koncert plenerowy z muzyką autorską.

"Kilka czułości" to melancholijne melodie i szczere słowa.

"Kilka czułości" to piosenki o kochaniu.

Anna Kamińska łączy pisarskie zacięcie z miłością do muzyki. Pisze, komponuje, śpiewa, gra (ukulele, pianino, autoharfa). Swój autorski repertuar zaprezentuje w towarzystwie zespołu, który tworzą: Emil Smardzewski (wokal, pianino, gitara), Adrian Ciesielski (instrumenty perkusyjne, wokal), Filip Turkowski (wiolonczela, wokal).

Koncert realizowany jest w ramach minigrantów Przestrzeń Kultury - Oława 2020.

Organizatorem wydarzenia jest Anna Kamińska. Więcej szczegółowych informacji na facebookowym profilu Centrum Sztuki w Oławie.

(kt)

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe