Dopłaty do wody i ścieków

  • 29.07.2020, 12:34
  • TuOlawa (AH)
Dopłaty do wody i ścieków
Gmina Oława. Radni podjęli dwie istotne uchwały

Pierwsza z nich mówi o tym, że gmina będzie dopłacać odbiorcom indywidualnym, szkołom, przedszkolom publicznym, cmentarzom, świetlicom, obiektom sportowym i bibliotekom 1,32 zł netto za 1 metr sześcienny wody. Co istotne, w przypadku zamontowania wodomierza dodatkowego dopłata będzie obejmowała ilość wody, stanowiącą różnicę, pomiędzy wodomierzem głównym, a dodatkowym.

Druga uchwała ustala dopłatę w zakresie zbiorowego odprowadzania ścieków dla odbiorców indywidualnych, szkół, przedszkoli publicznych, świetlic, obiektów sportowych i bibliotek w wysokości 12,42 zł netto za 1 metr sześcienny. Ponadto przedsiębiorcy ze sfery produkcyjno-usługowej będą mogli liczyć na dopłatę w wysokości 7,52 zł za 1 metr sześcienny, stanowiącą różnicę pomiędzy rzeczywistymi kosztami odprowadzania ścieków, a zatwierdzoną taryfą.

(kt)

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe