FIRESHOW i film "Pozycja obowiązkowa" w piątek na oławskim rynku

  • 29.07.2020, 13:14
  • TuOlawa (AH)
FIRESHOW i film "Pozycja obowiązkowa" w piątek na oławskim rynku
Lato 2020 to czas kameralnych imprez plenerowych. Już w piątek 31 lipca na oławskim rynku odbędą się aż dwa takie wydarzenia!

Zaczynamy o godz. 21:00 widowiskowym spektaklem teatralnym, w którym główną rolę odgrywa ogień. Fireshow – to kolejna propozycja realizowana w ramach zwycięskich minigrantów Przestrzeń Kultury – Oława 2020, które finansowane są przez Centrum Sztuki w Oławie i Urząd Miejski. Pokazy fireshow same w sobie są bardzo widowiskową atrakcją, i nie inaczej będzie na oławskim rynku. Artyści zaangażowani w projekt to doświadczeni pasjonaci tańca z ogniem, na każdym pokazie zachowujący wszelkie normy bezpieczeństwa. W przerwach między poszczególnymi pokazami widzowie będą mogli spróbować swoich sił jako ogniowi artyści z bezpiecznym sprzętem zasilanym światłem led.
Po pokazie Fireshow, o godz. 22:00 w ramach Letniego Kina Plenerowego odbędzie się pokaz komedii „Pozycja obowiązkowa”, w której główne role grają: Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen. Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą... Zapraszamy w piątek 31 lipca na oławski rynek. Wstęp wolny!
Więcej informacji na Facebook Centrum Sztuki w Oławie.
Organizator Fireshow: Fundacja Polski Instytut Rekonstrukcji Historycznych – Grupa Rekonstrukcji
Historycznych WIWERN

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe