Budka lęgowa czy fotoradar?

  • 30.07.2020, 08:57 (aktualizacja 30.07.2020, 09:09)
  • TuOlawa JK
Budka lęgowa czy fotoradar?
- Coś mi to przypomina - pisze do nas Czytelnik. - Zdjęcie zrobiłem w miejscowości Minkowskie na granicy powiatów oławskiego i namysłowskiego. Najpierw zwolniłem, bo wiadomo, ale po przyjrzeniu się widzę dyktę, więc to chyba nie to, o czym myślałem? Ale ten kolor. Czy tak można? A może to po prostu budka lęgowa dla ptaków? Tylko, który ptak wybierze żółtą budkę? Macie jakieś pomysły?

Drogi Czytelniku, nie wiemy, co to jest, ale faktycznie coś nam też przypomina, zwłaszcza miejscem ustawienia. No i ten kształt, ten kolor. Tylko ten materiał nie taki. Może to po prostu profilaktyka, żebyśmy za szybko nie jeździli... A - Waszym zdaniem?

 

TuOlawa JK

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anakin
anakin 31.07.2020, 20:31
zdaje się ze umieszczanie czegokolwiek w pasie drogowym przez nieuprawniony podmiot do tego lub bez zgody wlasciciela drogi jest zabronione.
co by było jak każdy kowalski cos by sobie zawiedił.przy drodze ?
Jacek
Jacek 30.07.2020, 12:08
Drugie zdanie do bani :-) Dwója z geografii! Minkowskie faktycznie leży na obszarze powiatu namysłowskiego, ale nigdy w życiu przy granicy z powiatem oławskim! Na południe od wsi przebiega granica z powiatem brzeskim. Takie małe przejęzyczenie anonimowego informatora :-)

Pozostałe