Dwa turnieje! Zapisy trwają

  • 04.08.2020, 17:54
  • TuOlawa (AH)
Dwa turnieje! Zapisy trwają
Oławskie "Termy Jakuba", wspólnie z Klubem Sportowym "Petanque" Oława, organizują dwa otwarte turnieje boule, które odbędą się na odkrytym basenie przy ul. 1 Maja w Oławie - pierwszy będzie rozgrywany w niedzielę 16 sierpnia, a drugi również w niedzielę, 30 sierpnia. Oba rozpoczynać się będą o godzinie 10.00.

Kto może wziąć udział w tych turniejach? - Każdy! - odpowiadają organizatorzy. - Zapraszamy wszystkich miłośników gry w boule, w tym również początkujących zawodników, niezależnie od płci i wieku. Jedyny warunek wiekowy, to ukończenie 10 lat. Poza tym osoby niepełnoletnie muszą mieć w trakcie zawodów dorosłego opiekuna. Rywalizować będą dwuosobowe drużyny, w dowolnym zestawieniu personalnym (pary żeńskie, męskie i żeńsko-męskie). Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni pamiątkowymi pucharami oraz gratisowymi wejściówkami na basen letni "Term Jakuba". Zgłoszenie do turnieju należy przesłać elektronicznie, na adres e-mail: [email protected] Dodatkowe informacje - na załączonym plakacie.

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe