Krowa uciekła i nie wróciła. Szukają jej od poniedziałku

  • 13.08.2020, 09:48 (aktualizacja 13.08.2020, 13:23)
  • TuOlawa JK
Krowa uciekła i nie wróciła. Szukają jej od poniedziałku To krowa z tego samego stada. Krowa, która uciekła, wygląda identycznie
- Już trzeci dzień jej szukamy z synem i nic - mówi Jan Żygadło

Ogłoszenie z sieci: W Minkowicach do lasu za linią kolejową i piaskownią uciekła młoda, nieduża krowa, o umaszczeniu brązowym. Nie stanowi ona zagrożenia. Krowa mogła się przemieścić w stronę Kopaliny, Wójcic lub wgłąb lasu, w kierunku Bystrzycy. W razie jej zauważenia prosimy do niej nie podchodzić, aby jej nie spłoszyć, oraz o kontakt pod numerem: 724436649 Jan Żygadło.

Podczas zaganiania stada do zagrody, przez niski płot uciekły dwie krowy, ale jedna wróciła. - Myśleliśmy, że ta druga też wróci, ale nie wróciła - mówi Bartosz Żygadło, syn Jana. - Pierwszy raz uciekły nam krowy. To było w poniedziałek wieczorem. I teraz chodzimy po lasach i jej szukamy. 

Krowa jest młoda, ma ponad rok. Wygląda charakterystycznie, z długimi włosami, bo to tzw. bydło szkockie.

 

 

 

TuOlawa JK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ojciec-dyrektor
ojciec-dyrektor 14.08.2020, 12:30
Dowiedziała sie ze prezes sfałszował wyniki wyboròw i w akcie desperacji wyemigrowała na białorus
jana
jana 13.08.2020, 10:34
Po prostu domyśliła się, jaki jest cel jej chowu...

Pozostałe