Odszedł nadkomisarz Remigiusz Maszak

  • 25.08.2020, 13:26 (aktualizacja 26.08.2020, 13:17)
  • TuOlawa (AH)
Odszedł nadkomisarz Remigiusz Maszak
Przez wiele lat służył w oławskiej policji. Miał tu wielu przyjaciół, koledzy i koleżanki z KPP w Oławie wspominają go bardzo ciepło i mówią, że zawsze można było na niego liczyć i... odszedł zdecydowanie za szybko

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 sierpnia po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz Kolega i Przyjaciel nadkomisarz Remigiusz Maszak - dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Miał 44 lata. Odchodząc tak wcześnie pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, kierownictwa oraz policjantów i pracowników dolnośląskiej Policji składamy rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci. Trudno jest żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Łączymy się z pogrążoną w bólu rodziną.

Zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu nadkom. Remigiusz Maszak. Remek w szeregi Policji wstąpił 3 czerwca 1998 roku. Pełnił służbę miedzy innymi w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie, Komisariacie Policji Wrocław Ołbin, Komendzie Powiatowej Policji w Oławie a od 2013 roku w Sztabie Policji KWP we Wrocławiu. Swoje obowiązki pełnił z ogromną rzetelnością i zaangażowaniem. Był bardzo otwarty na potrzeby ludzi, udzielał się społecznie jako Kurator.

W swoim przedwcześnie zakończonym życiu, dał się poznać jako odpowiedzialny, profesjonalny i sumienny funkcjonariusz, a przede wszystkim jako honorowy i prawy człowiek. Na zawsze Remek w naszych sercach pozostanie ciepłym, uśmiechniętym, przyjacielskim, życzliwym i wspaniałym kolegą, a także znakomitym towarzyszem na służbie. Pomimo swojej choroby Remek nie poddawał się, a w chwilach gdy jego stan zdrowia na to pozwalał wracał do służby. Był zawsze pomocny i gotowy z każdym porozmawiać. W różnych sytuacjach można było na niego liczyć.

Remek odszedł od nas po długiej chorobie, na zawsze pozostawiając rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 31 sierpnia 2020 roku o godzinie 11:00 w Oławie.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RADEK
RADEK 25.08.2020, 14:09
Żegnaj PRZYJACIELU. Byłeś wspaniałym człowiekiem.

Pozostałe