50 lat miłości!

  • 26.08.2020, 13:47 (aktualizacja 26.08.2020, 13:56)
  • Źródło: gminaolawa.pl
50 lat miłości!
25 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oławie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla Państwa Krystyny i Stefana Szewczyków. Honorowej dekoracji, przy marszu Mendelssohna, dokonał p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata.

W liście gratulacyjnym skierowanym do jubilatów, w obecności najbliższej rodziny, p.o. wójta Henryk Kuriata złożył gratulacje i życzenia – „Dzisiejsza uroczystość stwarza znakomitą okazją, by w imieniu władz samorządowych i mieszkańców Gminy Oława złożyć dostojnym jubilatom życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu oraz pogody ducha. Życzymy Państwu dużo siły i twórczego zapału do podejmowania wielu inicjatyw, a także byście cieszyli się szacunkiem i miłością rodziny, sąsiadów i przyjaciół.”

Życzymy jubilatom dużo zdrowia i szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy.

Fot. Wioletta Kamińska

 

Źródło: gminaolawa.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe