Wyrok wkrótce

  • 28.08.2020, 11:12 (aktualizacja 28.08.2020, 11:22)
  • TuOlawa JK
Wyrok wkrótce Jerzy Kamiński
Biuro Rzecznika Prasowego Sądu Okręgowego we Wrocławiu potwierdziło naszą informację sprzed paru dni, że proces miłoszycki zmierza ko końcowi

- Na ostatniej rozprawie, tj. w miniony wtorek, Sąd wyznaczył stronom termin do dnia 31 sierpnia br. na złożenie ewentualnych wniosków dowodowych, które zostaną rozpoznane na najbliższym terminie, tj. 1 września br. - czytamy w piśmie rzecznika prasowego Sądu Okręgowego we Wrocławiu Joanny Podwin. - W zależności od ewentualnego wpływu takich wniosków oraz decyzji Sądu w zakresie ich rozpoznania, niewykluczone jest na rozprawie w dniu 1 września br. zamknięcie przewodu sądowego, a także niewykluczone jest udzielenie głosów stronom.
W związku z tym, w wyznaczonych terminach rozpraw, tj. 1 września br. oraz 15 września możliwy jest bezpośredni udział dziennikarzy w rozprawach, przy czym w ograniczeniu do liczby 10 osób z uwagi na COVID-19. Ponieważ zainteresowanie sprawą od początku jest duże, rzecznik prosi o "wstrzemięźliwość", czyli np. aby z jednej stacji TV była tylko jedna osoba, aby tylko jeden dziennikarz radiowy nagrywał rozprawę itp.

Jednocześnie nadal aktualny będzie dostęp on-line do rozpraw na dotychczasowych zasadach.

TuOlawa JK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe